Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hol találok segitséget? 4...

Hol találok segitséget? 4 gyerekes anyuka vagyok, 3 iskolás egy pici van itthon, egyszobás lakásban élünk Szegeden egy nagy társasházban ikv-tol igényelni szeretem volna nagyobb lakást de elutasitotak.

Figyelt kérdés
pedig ebben a házban több lakás van üresen ami nekünk megfelne mer egy szobávan nagyobb. hol kaphatnák segitséget ?
2008. nov. 24. 19:00
 1/5 anonim ***** válasza:
A helyi onkormanyztnal, a Csaladsegito Szolgalatnal erdeklodjel, mondd el a problemadat. Gondolom, hogy Szegeden is van Csaladok Atmeneti Otthona, esetleg ha oda elmennel a gyerekekkel (par honapra), akkor talan ok tudnanak neked segiteni abban, hogy nagyobb lakashoz jussatok. Menjel be a polgarmester fogadoorajara is, ennek idopontjat kerdezd meg a polgarmeseri hivatalban.
2008. nov. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azért én átmeneti otthonba nem mennék. Amúgy mennyit fizettek egy hónapban, ha megkérdezhetem? Nem lenne olcsóbb esetleg nem Szegeden lakni, hanem a környéken, vagy akár V.helyen?
2008. nov. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem fizetünk sokatmert amiben lakunk lakás egy kis garzon lakás amit az ikávé utalki nekem. köszi a segitséget
2008. nov. 25. 06:18
 4/5 anonim ***** válasza:
Megpróbálhatnád cserélni is,helyi újságokban meghírdetni,önkormányzaton megkérdezni,esetleg tudnak olyant,aki nehezen tartja fent a nagyobb lakását.
2008. nov. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Átmeneti otthonba ne menj,aki lemond az önkormányzati lakásáról,X évig(Önkormányzatonként változó)nem igényelhet másik lakást!
2008. nov. 25. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!