Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mégse vagyok olyan jóképű?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégse vagyok olyan jóképű?

Figyelt kérdés

Már számos nő mondta nekem (az anyukámon kívül is 😄), hogy helyes vagyok, mégis a párkeresésben olyan mintha el lennék átkozva. Tisztelettel bánok minden emberrel, próbálok segíteni mindenkinek, akinek tudok. "Jó a szívem, ez a szexepilem." Gazdag nem vagyok, de van saját lakásom, spórolt pénzem is, tiszta vagyok, ápolt, valamint járok edzeni. Próbálkoztam már több nőnél is (fiatalabb, idősebb, velem egykorú egyaránt) és kosarat kaptam. Egy ilyen srác, mint én már kevés a mai világban, vagy pedig nem voltak velem teljesen őszinték a helyességemmel kapcsolatban?

28/f


máj. 23. 11:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem lehet, hogy nem voltak veled őszinték. Vagy egyszerűen azoknál a nőknél próbálkozol, akiknek nem tetszel. Van ilyen.
máj. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
51%
Nem hiszem, hogy bárki bárki szemébe mondaná, hogy nem jóképű. Akkor is azt mondjuk, hogy az, ha nem is. Tehát, vagy tényleg nem vagy annyira helyes, vagy a kategóriádon felüli nőkre hajtasz.
máj. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
16%
Mivan??? A te korodban 15-55-ig minden csaj/nő odavolt értem. Pont hogy a kihagyott dolgok miatt bánkodtam mert már nem tudtam volna annyi szálat kezelni! Aki kinéz valahogy, annak ilyen gondjai vannak nem olyanok mint neked!
máj. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
57%

Küldj képet

24N

máj. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
86%
Hát nem tudom, fuckboy helyett mint a #3-as, jobban jártál kérdező.
máj. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Képet nem küldök, de kb. úgy nézek ki, mint Adrian Paul a Hegylakóból. (Amikor még fiatal volt.)
máj. 23. 12:09
 7/11 anonim ***** válasza:
75%

Azért általában elég jól le lehet szűrni, melyik dicséret mögött áll őszinte tetszés és melyiket kell úgy érteni, hogy "hát nem vagy valami gyönyörűség, csak nem akarom, hogy emiatt rosszul érezd magad". Ha sok különböző nőtől kaptál pozitív visszajelzést a külsődre, akkor valószínűleg nincs vele gond.

Valami más dolog lehet, ami már elsőre feltűnő és taszító.

máj. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Leginkább az a baj, hogy nincs annyi pénzed, mint Adrian Paul-nak. :)
máj. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
#7 És ezek milyen dolgok lehetnek?
máj. 23. 23:45
 10/11 A kérdező kommentje:
#8 Hát annyi sajnos nincs, de nem vagyok telhetetlen. 😂
máj. 23. 23:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!