Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Párkeresésben hány évesen jön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkeresésben hány évesen jön el az hogy már nem azt nézzük melyik legyen a sok szép/jóképű közül, hanem melyik a legkevésbé rossz?

Figyelt kérdés

ápr. 27. 20:45
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Ez nem kor függvénye. Aki jót akar magának, csak a jót fogadja el.
ápr. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%
Ez elég negatív megközelítés volt :) Inkább azt kellene nézni kortól függetlenül mi az amire vágysz! Mi az a kinézet, tulajdonság, viselkedés, mi az ami neked fontos , mi az ami nálad kizáró ok.Tudod egyátalán mit akarsz? Nem minden a külső!
ápr. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
48%
Nem a kevésbé rossz. Hanem 25-30 év felett már nem azt nézzük pl mi férfiak sem, hogy tökéletes legyen a teste, meg az arca, hanem hogy megbízható legyen, akivel úgy érzed, jóban-rosszban ott tudsz lenni bármikor, segít a problémákban, eltudod tűrni, hogy együtt éljetek, stb.
ápr. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
19%
Nem korfüggő, a saját adottságokon múlik. 30+ vagyok, de 10 éve sem nézhettem azt, hogy melyik legyen a sok jóképű közül. Nem szép nőként ilyen nincs, nem így működik. Nincs sok jelentkező, csak elvétve 1-1, és akkor sem azt kell nézni, hogy mennyire felel meg, hanem hogy mennyire és milyen módon gáz, illetve jobban tolerálható-e nála az élethosszig tartó egyedüllét.
ápr. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
71%
A legkevésbé rossz ebben az esetben az egyedüllét, nem akarok soha olyan párt, akivel nem vagyok teljesen elégedett. :)
ápr. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
79%

#3: "eltudod tűrni, hogy együtt éljetek"


Jézusom. Te ennyire pocsék sorsot szánsz magadnak?

ápr. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Sose lesz olyan hogy a pocakos tróger megfelelő legyen. Maximum 55 év felett és ha már a nő is dagi.
ápr. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
A kapcsolatfüggő nézi, mi a kevésbé rossz. Aki jól elvan magában is, épít ki baráai kapcsolatokat és hobbikat, annak nem kötelező kapcsolatban lenni, az csak egy plusz ha van, de nem boldogtalan nélküle se, tehát nem kell megalkudnia.
ápr. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem soha
ápr. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!