Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van arra akár egy szemernyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van arra akár egy szemernyi esély is hogy egy nő kezdeményez egy félénk, nem éppen jóképű férfinál?

Figyelt kérdés

Mert ugye első benyomás, de ha sem néz ki jól, se nem egy nagyon határozott és extrovertált alak, akkor azt nehezen képzelem el hogy vonzó lehet.


Ismerősi körben nem jön össze a dolog sehogy sem, egyetlen nő sem tekint rám potenciális partnerként, mindenkinek csak barát maradok. Ebből gondolom hogy a hozzám hasonló férfiban semmi vonzó nincs.



ápr. 15. 11:22
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
84%
Azt várod, hogy a nő szedjen fel téged? :D
ápr. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
46%
Hát, én eléggé "nyomultam" vagyis kifejeztem felé hogy kell nekem. Az első lépést persze ő tette meg hogy irt társkeresőn. A párom nagyon intro. 4 éve együtt és senkiért semmi pénzert el nem hagynám. Pedig nem az a jóképű/sikeres/jómódú, mégis, nincs jobb nála 😍
ápr. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
21%
2. Tedd hozzá hogy NEKED, enélkül viccet csinálsz belőle és önmagadból!
ápr. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
láttam olyat hogy a nő szedte fela férfit,de te nem vagy az a szint,max rád ír egy nő,de onnantól neked kell szórakoztasd...
ápr. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:
Hát még nem írt rám nő sosem olyan szándékkal... Tehát lehet feleslegesen reménykedem.
ápr. 15. 11:33
 6/35 anonim ***** válasza:
lány barátod van,az hogy lehet?
ápr. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom. Már pár éve ismerem, de sajnos azt vettem észre úgy fél évvel ezelőtt hogy elkezdtem vonzódni hozzá, pedig külsőleg nem az én esetem (tudom, a magamfajtának nincs joga válogatni).


De semmi esélyem nem lenne nála, úgy tekint rám mintha a kisöccse lennék (pár évvel idősebb nálam). Azt pedig hogy vonzónak találom nem merem felhozni, mert azzal tönkretennék egy évek óta tartó barátságot és teljesen összetörnék.

ápr. 15. 11:37
 8/35 anonim ***** válasza:
65%
Én kezdeményeztem már férfinél és rosszul tettem. Akinél kezdeményezni kell, az soha nem fogja odatenni magát, sőt le is nézi a nőt, hogy nyomul rá.
ápr. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
34%
én nem nézném le a nőt,csak ugye én nem vagyok chad....
ápr. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:

"sőt le is nézi a nőt, hogy nyomul rá."


Hát én kifejezetten örülnék neki, miért néznék le valakit aki veszi a bátorságot hogy megszólítson?

ápr. 15. 11:42
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!