Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van itt bárki, aki Kánya Kata...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt bárki, aki Kánya Kata társkereső irodájának tagja volt és segített neki társat találni?

Figyelt kérdés
máj. 24. 16:27
A kérdező szavazást indított:
Voltam tag és találtam is ott társat.
Voltam tag, de nem találtam ott társat.
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyan szupi lenne, nem volna ennyi a tagdíj, felháborítóan soknak találom, ez a nő pénzt csinál magának a reményvesztett magányosakból. Ha élőben nem sikerül meg amúgyis már a netes társkeresést preferálja szinte mindenki, gondolj csak bele: Ennyi pénzért hány és milyen ember lehet ott?
máj. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Se pénz, se társ. Szívás és lehúzás... Először is nem tudod sem a nemek arányát, sem a kor eloszlást. Ha nincs hozzád való, verheted a fejed a falba dühödben, mert az adatbázist csak akkor nézheted meg, ha már perkáltál, ami egyébként tele van régen befizetett tagokkal, akikről kiderül, vagy szüneteltetést kértek, vagy már találtak valakit élőben, csak nem szűntették meg a tagságuk. Ha ennyi fölösleges lóvéd van, jótékonykodj inkább, de ne ennek a nőnek.
máj. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!