Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez beteges apakomplexusos vágynak számít vagy normális hogy erre vágyok és lehet ilyen párom?

Figyelt kérdés

Fiatal lányként a nálam sokkal idősebb 30 fölötti férfiak tetszenek (a halványabb ráncok is tetszenek és néhány ősz hajszáll) akik jóval magasabbak nálam (mondjuk legalább 20 cmvel, én 170 körül vagyok), izmosak szálkásak, férfias arcuk van (sűrű sötét borosta és szemöldök, erős csontos álkapocs, vastag nyak stb...).


Emellett nagyon tetszik az extrém védelmező viselkedés:

Kézen fogva sétálás úgy hogy az ő keze van elöl hogy védje az enyémet

Ha járádn megyünk egymás mellett akkor menjen mindig azon az oldalon ami közelebb van az úttesthez,

Lépcsőn ha fel megyünk ő menjen mögöttem, ha le megyünk ő menjen előttem ha elesnék elkapjon,

Tömegközlekedésen állítson a sarokba és álljon elém hogy eltakarjon a többi embertől

És szóljon rám nagyon határozottan ha túl sokat akarok inni vagy valami hülyeséget akarok csinálni


Egyrészt alapból nagyon kevés ilyen 30-as férfi van külsőre, másrészt félek attól ha találnék is ilyet akkor ő inkább a saját korosztályában ismerkedne és engem nem venne komolyan, szóval nem tudom hogy nem irreális elvárások e ezek...


máj. 26. 10:38
1 2 3
 1/23 VadApuci válasza:
22%
sok ilyen korú férfinak bejönnek a fiatalabb lányok, úgyhogy nem lehetetlen, hogy találj magadnak ilyen párt. az már más kérdés, hogy hosszú távon meddig működne ez, mint párkapcsolat, a korkülönbség miatt ;)
máj. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
58%
Nem normális teljesen, az biztos. De én inkább a szüleid sajnálom ez esetben, hogy milyen vejük lesz.
máj. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
93%
Nem teljesen normális, csak mert kicsit túl van tolva, de a legtöbb kattanásra találni partnert. :D
máj. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
0%
Van ilyen férfi, lehet ilyen párod. Írj rám, ha gondolod.
máj. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
59%

Arab országokban rengeteg ilyen férfit találsz.

Csak aztán semmi panaszkodás!

máj. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim válasza:
20%
Nem hiszem, hogy normális, de én 100%-ig megértelek (sajnos).😆
máj. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
83%
Ez nem apakomplexus, ez már erős sub hajlam.
máj. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim válasza:
29%

Normális az, hogy 30-as még fizikálisan is jó passzban, meg már társadalmilag (elismertség, egzisztencia…) sikeres férfiak tetszenek.

Ilyennek vonzó lehet már bőven 15 éves ifjú hölgy is, de azért a társadalmi normákhoz igazodva 18 év alattival nem illik összejönnie.


Férfi minél autonómabb (nem alkalmazott, hanem vállalkozó vagy szellemi szabadfoglalkozású pl. ügyvéd, kamarai mérnök, stb.) annál jobban megteheti azt, hogy mások véleményével ne foglalkozzon.


Azért azt vedd számításba, hogy 40 körül kezdenek “leülni” (szabadidős programokat tekintve eléggé inaktívvá válni) azok a férfiak is, akik korábban pörgősek voltak. Ilyen idegesítő papi lehet 20-as nőnek meg kisgyerekeknek is.

máj. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
40%

Szóval a kifejezetten magas, sportos férfias férfiak tetszenek, akik nagyon féltenének, és kimutatnák, hogy mennyire értékes vagy nekik?

Ez nem apakomplexus, mert akkor a lányok 90%-nak az lenne.

máj. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem annak. Pszichológushoz fordulj.
máj. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!