Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ghosting, szakaszos eltünedezé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ghosting, szakaszos eltünedezés, vissza nem írás miért jó?

Figyelt kérdés
Miért égetik ki egymást ezzel manapság ennyire az emberek? Az nem jut el a tudatukig, hogy hosszútávon nekik is rosszabb lesz így? Romlik az emberek egymáshoz való hozzáállása, bizalma, online társkeresésbe vetett energiája, és még sorolhatnám.

máj. 26. 12:06
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
Mert ez az egyszerűbb hozzáállás, és mert neten sem merik vállalni az esetleges konfliktusokat. Plusz ennyibe nézik a beszélgetőpartnerüket. Én is sokszor kaptam ilyesmit, hazudoztak, hogy "majd írok", aztán semmi, vagy egyik pillanatról a másikra szó nélkül eltűntek, mert esetleg belemagyaráztak valamit a mondókámba.
máj. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
Engem offline ismerkedés után is simán ghostingolnak...
máj. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
0%
Hát ha már azon őrjöngsz, hogy nem minden modell akar veled dugni, akkor persze hogy nem akarnak feldühíteni ellentmondással.
máj. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
Talán akkor nem kellene ilyeneken őrjöngened? :)
máj. 26. 17:15
 5/32 anonim ***** válasza:
A van barátomat meg a legyünk csak barátokat is azért mondják, mert nem akarják hogy a sima elutasításra nyálazva és haragudva kövesd őket hazáig.
máj. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
Látják a fejeden hogy nem vagy normális.
máj. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
Velem ilyen ugyan még nem történt hogy így koptattak volna le, de látjuk személyedben egy igazi szakértővel állunk szemben, aki már számtalanszor megtapasztalhatta ezt. Hát nem irigylem.
máj. 26. 17:45
 8/32 anonim ***** válasza:
#7: Szerintem hagyd a csávót, valószínűleg agyilag alulfejlett, ráadásul frusztrált is, akinek az a legnagyobb sikerélménye, hogy arctalan-névtelen módon belerúg másokba.
máj. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
Minek belekapaszkodni és online belerúgni a menekülőkbe. Nem lehet mindenkit rabláncon rémségekkel randiztatni. Fel kell venni egy öltönyt, hátha a következő embert már nem annyira rémíted meg.
máj. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
Mindenki maga döntése, hogy a cella legerősebbjének megmeri-e mondani hogy büdös, vagy csak csendben eltűnik.
máj. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!