Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Hol tudok bétát találni, aki...

Hol tudok bétát találni, aki átnézi az első könyvem?

Figyelt kérdés

Mág messze nincs kész, de nyár végére meglesz, és szeretném ha valaki átnézné, mint helyesírási, mint fogalmazési hibák miatt. Ezen kívül mint olvasó mit gondol róla.

Barátaim tuti mindenre azt mondanák, hogy szuper mert nem is nagyon olvasnak, megbántani se akarnak, pedig elviselném.

Szüleim közül anyum a fogalmazási dolgokat még meg is mondaná, de helyesírásilag ilyen, hogy vesszők, írásjelek, egybe külön írás, amikkel probléma lehet, azokat nem tudná.

Tanáromat pedig nem szeretném megkérni, bár nagyon jóban vagyok a magyar tanárommal, és 100% hogy szívesen megcsinállná, 1. nem szeretném ezzel terhelni, 2. jobban örülnék, ha el is olvassa már a lehető legjobb változatot küldeném el neki.

Akár ha innen van valaki aki ért hozzá, és nyár vége felé ráér ő is írhat, vagy ha tud valakit aki szívsen válalja.



2022. jún. 30. 20:48
1 2
 1/15 anonim válasza:
Én megcsinálom neked. Mennyit fizetsz érte? Milyen témájú a könyv?
2022. jún. 30. 21:02
 2/15 anonim válasza:
Lehet, hogy valami könyves fórum lenne jó. Bármi random ember itt pont, hogy rossz kritikát adna.
2022. jún. 30. 21:30
 3/15 anonim válasza:
Bár az se jó ha valaki ellopja a könyvét mert kiderül, hogy annyira jól sikerült. :0
2022. jún. 30. 21:32
 4/15 anonim válasza:
Alfa pasi nem jó?
2022. jún. 30. 22:18
 5/15 anonim válasza:
A word aláhúzza a hibákat, úgyhogy ki tudod javítani a hibákat magadnak is. Szívesen.
2022. jún. 30. 22:47
 6/15 anonim válasza:

5, inkább nézz utána a bétázás jelentésének, mielőtt kommentelsz - nyilván nem csak a helyesírási hibákra gondolt.


Kérdező, van erre Facebook csoport (Világ bétái gyülekező! a neve), de egyébként én is szívesen megnézem, ha mondasz róla pár szót, mármint műfaj vagy alapsztori szempontjából.

2022. jún. 30. 23:22
 7/15 anonim válasza:
#3 Manapság bíróságon... Sőt, nem is kell rögtön a bírósághoz fordulni, ha valaki ellopja a kéziratot és kiadja a saját nevén, pillanatok alatt lehet bizonyítani a kiadónak, hogy az a te munkád. :D
2022. jún. 30. 23:24
 8/15 anonim válasza:
β őt tudom ajánlani
2022. júl. 1. 00:00
 9/15 anonim válasza:
6-os, a kérdező írta, hogy anyukája megcsinálná, csak a helyesírás részét nem tudná átnézni, arra írtam, hogy azt meg a word megoldja.
2022. júl. 1. 08:10
 10/15 A kérdező kommentje:
De nem olyanra gondolok, mint a J/ly, vagy hogy lemaradt egy ékezet, ezt írtam is. Hanem vesszők, egybe-külön írás, valamint vannak olyan szavak, amiket a Word nem ismer, azért az nem az igazi.
2022. júl. 1. 19:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!