Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a Tinder nevű ingyenes,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a Tinder nevű ingyenes, nőknek járó "férfikatalógusból" még egy nő sem választott ki párkapcsolatra úgy, hogy 10 éve regisztráltam oda először, akkor jobb, ha örökre törlöm magam onnan?

Figyelt kérdés
máj. 26. 12:34
A kérdező szavazást indított:
Igen, töröld magad onnan örökre.
Ne töröld magad, próbálkozz tovább, még lehetséges, hogy egy Tinderes nőnek majd te leszel "Az Igazi".
19 szavazat
 1/8 A kérdező kommentje:

Próbálkozások, randik voltak, de eredmény: 0.


Na jó, 2 szex, de azt én nem veszem eredménynek.

máj. 26. 12:36
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
#1 de akkor igazából kiválasztottak a tinder alapján, ott volt akinek szimpi voltál. Inkább azon gondolkodj élőben mi ment félre és ezeket a dolgokat korrigálni.
máj. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%

Szánalmas az összes ilyen dolog az interneten, abszolút férfiatlan. De már te is rájöttél hogy a nőknek ezek csak "férfi katalógusok" meg ego puffer.

Azért segítek én az első lehetőségre szavaztam.

máj. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Igazán kitartó lehetsz. Sokan akik mostanság regisztráltak be, vagy regisztráltak be újra és szembesültek vele hogy mi a helyzet, kb 1 hét alatt törölték is az egészet.

A tindernek nem érdeke hogy párt találj! A tindernek az az érdeke, hogy minél több időt elcsessz rajta, és minél több dologra előfizess. Már az összepárosítós algoritmust is megváltoztatták ennek érdekében. A mostanra teljesen eltolódott nemi arányokról már nem is beszélve.

máj. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

70-30 % a férfi-nő arány ezeken az oldalakon (ugyanúgy élőben a szórakozó helyeken, fesztiválok, koncertek, események szintúgy)

Melyik férfinak jó ez (?) olyan mint egy lóvásár

Én biztos nem fogok vadidegen nőkért versenyezni vadidegen többségben lévő férfiakkal, annál többre tartom magam

máj. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha tíz év alatt megdugtál két nőt, akkor nagyon jól megy. Hiszen az átlag csávó 5-6 nővel volt egész életében. Jobbra-balra dugod a csajokat, erre még arra is lusta vagy hogy az ujjaddal nyomogasd a lájkokat a kanapéról. Ha a távirányítót nyomogatod úgy nem fogsz 30 év alatt hat nőt végigdugni.
máj. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

2 szex neked nem eredmény? NE szórakozz már! Én életemben voltam két nővel összesen...

Tinderen fél évig voltam fenn, konkrétan like-ot is alig kaptam, nemhogy bármiféle beszélgetés mondjuk összejött volna.

máj. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mert kb ilyen a szinvonal:

[link]

máj. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!