Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Igazából 30 éves kor fölött...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igazából 30 éves kor fölött csak a nőknek kellemetlen ha nem megy a társkeresés, mert a férfiaknál jobban elfogadja a társadalom, hogy nehéz ismerkedniük?

Figyelt kérdés
A férfiaknak nehezebb barátnőt szerezni és ezt a közvélemény is elfogadja és megértőbb velük szemben ugye. A nőknek állandóan van egy csomó udvarlójuk, csak válogatni kell. Akkor tehát nem kell szégyenkeznem?

máj. 26. 22:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
31%

"Akkor tehát nem kell szégyenkeznem?"


Ha férfi vagy, nem kell. Én is 30 felett vagyok már, párkapcsolatom soha nem volt még, de nincs mit szégyellnem, hiszen egy olyan világban élünk, amelyben a nők elképesztő módon válogatnak társkeresésnél, szinte senki sem elég jó nekik. Brutál nehéz elérni azt, hogy egy nő számára pont Te legyél az Igazi, annyira válogatnak.

máj. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
49%

A nők mindig tudnak arra hivatkozni, hogy a karrierjük fontosabb.


Idén 3 nőt tudtam volna feleségül venni, mindhárom arra hivatkozott, hogy sokat dolgozik. Hiába mondtam, hogy türelmes vagyok, akkor túl ragaszkodó, nyomuló lettem a szemükben. (És amúgy tényleg olyan munkájuk van, hogy teljes embert igényel. Csak ilyen régen nem volt, a középkorban a jobbágynők ugyanúgy dolgoztak és gyereket neveltek, csak nem ennyi szabadnappal, hanem egész télen ráértek.)


A nő hazamegy és ha felkérdezi a családja, azt mondja, nem találja az igazit, meg amúgy is, a munka, lásd fent. Én hazamegyek és faggatnak, "mikor lesz csajom" (most azt hagyjuk is, hogy miért csajom legyen 30 felett), akkor én vagyok a lúzer. Vagy volt két szakításom (egyszer sem én szakítottam), akkor felkérdeztek, hogy mit csinálok én a nőkkel, tehát ítélet előre megvolt, én tehettem róla. (Aztán aki ezt vágta a fejemhez, tőle is elvált a férje 30 év után.)


De a lényeg, hogy a nőnek a mai társadalomban pont hogy nagyon jó, ha nem megy az ismerkedés. Jobban tud férfivá válni és a munkájára koncentrálni. Hogy mennyiben fogja ez az öregek otthonában magányosan boldogítani, jó kérdés, de arra majd akkor választ ad. Emellett pedig egy nő míg gyereket vállal, mindig csak egy másik család, a férje nevét viszi tovább. Tehát végül is ha úgy dönt, nem szül, akkor a családja részéről nagy tragédia nem történik, a fiútestvére viszi tovább a családot, ha az nincs, akkor meg úgyis mindegy, arról végképp nem tehet (rengeteg 1-2 lányos család van, ahol borítékolható a bukás).

Ezzel szemben a férfinek nem születik gyereke, azon belül fia, akkor a maga részéről meghal a családja, de ő tehet róla. Más kiindulási alap, mint hogy egy nő eldönti, akarja-e más család fennmaradását biztosítani vagy sem.


Áh, még csak 4 pohár bort ittam, és megígértem, nem lesz több, de akkor tolom az ötödiket is, korán van még. Holnap munka, de nem karrierista. :D

máj. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
28%

2-es: a gond csak az, hogy a történelem során a valah élt férfiaknak kb. csak 40%-a szaporodott, míg a nőknek több, mint 80%-ának lett utódja.

Magyarán nőként még mindig könnyebb gyereket IS vállalnod.

Én mindig úgy gondoltam, hogy mire 30 leszek, már lesz családom, követem apám és a többi felmenőm példáját, megnősülök, gyerekeim lesznek. HÁt nem így történt és nem is fog soha így történni. Férfiként én hiába akarnék gyereket, akár most azonnal, egyszerűen ez lehetetlen. Egy átlag nő ha úgy dönt, hogy lesz gyereke, akkor lesz gyereke. Ennyire egyszerű nőként ez a dolog.

máj. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
52%
Sajnos a mai világban olyan már eleve nincs, hogy egy nőnek "nem megy a társkeresés", mivel húszszoros férfitöbblet van társkeresőkön. Minden nőnek van párkapcsolata, aki akar.
máj. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
59%
Én csak 20 vagyok még, de olyan rossz ezt látni, hogy van férfi aki tényleg gyereket és családot szeretne, de nem lehet neki. Én már voltam szerelmes a 30-as éveiben lévő egyedülálló férfibe, de annyira féltem, hogy a családom el fog ítélni, hogy nem tettem inkább semmit, csak hagytam menni. Még nem volt senkim, szeretnék egy tényleg mély kapcsolatot, de a korosztályomban meg azok a pasik akik kapcsolatot akarnak szinte mind foglaltak, vagy nem én kellek nekik. :)
máj. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
65%

"Idén 3 nőt tudtam volna feleségül venni, mindhárom arra hivatkozott, hogy sokat dolgozik."


Szerintem te a házasság gondolatába vagy szerelmes.

máj. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
62%

"Jobban tud férfivá válni és a munkájára koncentrálni."


Nem gondolod, hogy részben az a baj veled, hogy kiadod nemek szerint a feladatokat? Ki akarna olyan pasit, akinek a munka férfias? Ez azt jelenti, hogy nálad a nő vagy otthon tesped, vagy alibi munkája lehet csak.


Mellesleg a gyerek anyuka nevét is kaphatja.

máj. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
58%

#2 ha egy éven belül képes voltál három nő iránt is olyan közelséget érezni, hogy akár feleségül is tudtad volna őket venni, akkor valószínűleg elmebeteg vagy. És ne haragudj, de a francnak se kellene ilyen pasi. "Az A nő lepattintott, akkor megyek teperek kicsit a B nőnél". Jézusom, de undorító.


Sajnos itt a gyakoris pasik is megerősítik a szabályt, miszerint ha egy nő szingli, az azért van, mert szingli akar lenni, ha egy pasi szingli, az azért van, mert debil.

máj. 26. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
25%
Ha nincs pénzed és folyton így panaszkodsz, persze hogy nem akarnak hozzádmenni.
máj. 27. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
51%
Nőknek ugyanolyan nehéz társat keresni. (A dugópartner nem társ)
máj. 27. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!