Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 16 éves zárkózott önbizalomhiá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Benhur1959 kérdése:

16 éves zárkózott önbizalomhiányos srácoknak van barátnője,nem kéne magatokba nézzetek incelek?

Figyelt kérdés
máj. 27. 05:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
41%
De.
máj. 27. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
12%
Az inceleknek tényleg magukba kellene nézniük, de ettől függetlenül a kérdésed eleje egy baromság (max nagy keservesen találtál egy ilyen párt, ami a nagy számok törvénye alapján lehetséges is)
máj. 27. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Aki jól néz ki, annak így is lehet barátnője.
máj. 27. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
68%

"16 éves zárkózott önbizalomhiányos srácoknak van barátnője"


1. Nem, nincs. Suliban is a népszerű, nagydumás és/vagy jól kinéző srácoknak lesz csajuk. Ahogy visszaemlékszem, nálunk is csak elvétve volt kapcsolata bérmelyik osztálytárs/évfolyamtársnak ilyen korban.


2. Azért úgy eleve könnyebb az ismerkedés, hogy kényszerítve vagy arra, hogy napi 5-6-7 órát tölts el egy intézmény falai között, veled nagyjából egy korosztályba tartozó emberekkel, ahol a nemek aránya is nagyjából kiegyenlített általában.

Felnőttként már nincs ilyen lehetőség, ezért nem szabad kihagyni a tinikori szerelmet. Akinek ez kimarad, sajnos később is hatalmas hátránnyal indul az életben.


3. "nem kéne magatokba nézzetek" A tükörbe szoktam nézni sajnos és látom a problémát is. Magaman mit nézzek? Átlagos, normális ember vagyok, csak nem nézek ki jól és nem vagyok nagydumás, társasági ember sem. Soha nem is voltam, nem is leszek, szüleim, nagyszüleim, testvéreim és úgy kompletten a rokonság ilyen típusú belsőre. Ez genetika. Ahogy a szar külső is, csak nálam hatványozottan jött ki sajnos.

máj. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
38%
16 évesen hogy lehet valaki incel?
máj. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Ismerősöm öccse naaaagyon kövér, de tényleg nagyon kövér kis 15-16 éves srác (aki amúgy nagyon kis kedves és félénk), és én is meglepődtem mikor mondta hogy van barátnője. Az ismerősöm szokta őt hazahozni a csajtól heti párszor.
máj. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

6.


Mondjuk lehet, hogy ez a "barátnő" még az öcskösnél is rondább.

máj. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
7 igen én tervezek egy kérdést kiírni ami akörül forog majd hogy akkor is az incelek lennének e cikik ha mindenki csak úgy beszélhetne párjától /exéről hogy hiteles fényképet mutat annak érintett időszakbeli külsejéről. A barátnő szó alatt mindenki egy idealizált csajszit képzel el de én már sok "csődört" láttam cigitől foltos arcú, vagy közel harminc évvel idősebb, illetve egyébként lelakott nővel
máj. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

8.


Csak úgy random "valakivel" a többség simán összejöhet. Férfiak is, nők is. Az egyedül maradás örökre (női verziója is ennek, mert az is bőven létezik) együtt jár egy "hát ezt inkább nem" kényeskedéssel. Ki akarja beérni koszos, analfabéta kisebbi nővel 4 zabigyerekkel 4 különböző büntetést éppen leülő apától, vagy tőle 30 évvel idősebb szétrohadt punk-férfival nő esetén?

máj. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Mindenki úgy írja itt mintha a koszos nyugati aluljárós c asszony meg Palvin Barbi között nem léteznének átmenetek:D.


Meg hogy a barátnő alatt mindenki egy idealizált embert képzel el. De bazd+ a barátnőjét mindenki magának választja nem az a lényeg hogy a te idealizált nőképednek megfeleljen. Ti az alapján választjátok a barátnőtöket hogy mások mit gondolnak róla?

máj. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!