Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek ha önbizalomhiányba...

Mit tegyek ha önbizalomhiányban szenvedek? (16éves lány )

Figyelt kérdés
2011. jan. 28. 22:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de én is.


17/F

2011. jan. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Lényeges az is,hogy miért szenvedsz önbizalom hiányban. Mivel van problémád... Ha írsz erről bővebben,pontosabb válaszokat fogsz majd kapni.
2011. jan. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
57%
Reszelj sajtot!
2011. jan. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szívj füvet, szeretkezz, mosolyogj a tükörképednek. Peace! :)
2011. jan. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
81%

Nagyon közhelyesen fog hangzani, de fogadd el önmagad!

Én nem tudom, hogy mi az oka annak, hogy ezen hiányban szenvedsz, szóval a külsőddel, a belsőddel, a tudásoddal vagy mivel van a problémád, de azt kell első körben megtalálni és azon kell segíteni! Egyáltalán nem nehéz!


Annyit leszögezek azért, hogy eme problémád valószínű hamarosan meg fog szűnni! Az ember egyre jobban megbarátkozik önmagával és el is fogadja azt! Nem hülyeség az, hogy szembenézel a gátlásaiddal! Az elején fáj, meg rosszul esik és butaságnak is tűnik, de egyszer csak azon kapod magad, hogy hopp, már nem is érdekel annyira! És ez nem azért lesz, mert idősödtél fél évet, hanem azért, mert bevallottad magadnak és annyiszor rágódtál rajta, hogy a végén már teljesen meg"barátkoztál" vele...

Nekem rengeteg ismerősöm van. Közülük némelyiket barátomként kezelem illetve ők is engem így betekintést nyertem illetve most is nyerek a problémáikba.. Van duci, alacsony, pattanásos, kiskukijú stb.stb.

Nem kamuzom, de mindnek elmúlt a problémája miután kibeszélték számtalanszor magukból. Az elején ugyan még teljesen elzárkóztak a dolog elől, nem is szerettek róla beszélni, frusztrálta őket az egész téma , de egyre jobban ki-kimondták a gondolataikat és végül már csak mosolyogtak azon, hogy ennyi, már nem is érdekli őket.. Az egyik megbarátkozott azzal, hogy 171 centi 22 évesen.. A másik, hogy 95 kilo 175 centi 29 évesen (hölgy) a harmadik, hogy a fene sem segít a rossz bőrén és minden kiüt rajta pillanatok alatt... Sőt a másik is megbarátkozott a férfiassága méretével, pedig az elég kényes téma egy fiú/férfi életében! És ez nem azért következett be egyiknél sem, mert párra lelt akik simogatták az egojukat, hanem azért, mert elfogadták önmagukat! És lám, már nem feszeng a metron az egyik a másik leszarja, ha meztelenkedni kell egy öltözőben férfitársai előtt stb.stb.!


Ui.: A volt barátnőm mindig is kicsinek találta a kebleit! Én hiába mondtam neki, hogy egyáltalán nem azok és az évfolyam 90%-ánál nagyobb van neki sohasem barátkozott meg vele! És szerintem a mai napig baja van vele, pedig ennek már jó néhány éve! Ő nem bírt kibékülni ezzel. És még a mai napig szégyenlősködik egy fehérnemű raktárban ahol van vagy 3 tucat nő és próbálgatják a bikiniket próbafülke nélkül... A nő társai előtt is szégyelli magát!

2011. jan. 28. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én is ugyanebbe szenvedek.Én rondának érzem magam,ducinak. 164 cm/ 64 kiló nem tudom ez sok-e de én nagyon nagyon soknak érzem.Szóval nem vagy egyedül.És szerintem amit az utolsó írt az nagyon igaz.Csakhát még énsem tudom hogy kezdjek bele.:/:)
2011. jan. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Igazából a testemen semmivel nem vagyok megelégedve..

és ez csak egyre rosszabb.. mert egy csupa fiú osztályba járok ,egyedül vagyok lány, és kb. a 40%a a fiúknak beszólogat h milyen ronda vagyok.. vagy mik a hibáim.. és ezt már lelkileg sem bírom :/

168cm/65kg a melleim kicsik és a lábamon valamint a hasamon van az összes feleslegem..

a többi testrészemel sem vagyok megelégedve.. :/

éés köszönöm a válaszokat. megpróbálom elfogani magam ilyennek. igaz nem lesz könnyű:/

2011. jan. 29. 14:25
 8/12 A kérdező kommentje:
168/ 56kg bocsánat elírtam
2011. jan. 29. 14:26
 9/12 anonim ***** válasza:

a súlyod az tökéletes.:)

Szerintem ezt magadban kell lerendezned.Próbálj nem foglalkozni a beszólogatókkal.Ne adj a véleményükre.:)Bennük is van nagyon sok hiba.Majd idővel,(remélhetőleg) elmúlik ez az egész.Addig próbáld elfogadni magad.Jobbat nem tudunk tanácsolni

Sok sikert:)

2011. jan. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Egyébként ha nem tetszik az alakod,akkor tornázz otthon,nagyon sok video van fent a neten.Vagy fuss sportolj valamit,majd attól megjön az önbizalmad.
2011. jan. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!