Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 16 éves vagyok, többiek...

16 éves vagyok, többiek szerint szép és csinos lány. én viszont mégsem érzem magam se szépnek se csinosnak. Miért van önbizalomhiányom? Hogy lehet ezen változtatni?

Figyelt kérdés
2014. márc. 28. 05:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Sok mindentől lehet, ezt csak te tudhatod, hogy neked mitől van. Lehet hogy régebben bántottak, csúfoltak valamiért, csúnyának neveztek, stb és még mindig ez van benned?! Ha így van ezen túl kell lépni. Vagy lehet hogy olyan vagy mint én voltam, hogy tükörbe nézel és csak a hibáidat látod mindig, de mások nem ezeket nézik, hanem az egészet egybe. Néhány apró hiba nem tesz csúnyává, lásd meg a szépet is magadon. Ha valami nagyon nem tetszik, pl frizura, öltözködésed, azokon tudsz változtatni, legyen olyan ami neked tetszik.
2014. márc. 28. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Szeressük egymást ***** válasza:
Fogadd el magad olyannak amivel megáldott a sors, és így szeresd magad ahogy kinézel. :-)
2014. márc. 28. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor te kezd úgy , hogy elhiszed a többieknek amit mondanak !!! Ennyi idősen sokan járnak ebben a cipőben, elfog múlni, különösen ha nem nagyon éled bele magad és direkt erősíted magadban az önbizalomhiányt.
2014. ápr. 1. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Meg kell tanulnod elfogadni és szeretni magad. Elfogadni azt, hogy senki sem tökéletes, és neked is lehetnek hibáid. Azokkal együtt szeresd magad. Azokat a hibákat amiket nem tudsz megváltoztatni, fogadd el, amiket meg tudsz, változtasd meg, viszont mindenből tanulj! Akár jellem, akár testi hibáról van szó!

Mindig a jót keressed magadban, és örülj azoknak.

Tanulj türelmet magaddal és másokkal szemben is.

A szorongást, feszültséget próbáld sporttal oldani.


Ha hasznosnak találtad a válaszom, kérek egy zöld pacsit! :)

2014. ápr. 4. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Vegyél fel facen:)Majd privátban.
2014. máj. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!