Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tanács: járj el cukrászdákba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanács: járj el cukrászdákba, klubokba, menj el bulizni. Hogy is van ez?

Figyelt kérdés
Rengetegszer hallottam már ezeket és az ehhez hasonló tanácsokat. De most őszintén, hogy is van ez? Elemgyek egy kellemes helyre, rendelek valamit, megiszom és utána hazamegyek. Ettől fognak megváltozni a dolgok?

2012. febr. 15. 22:57
 1/4 anonim ***** válasza:
43%

Igazából nem tudhatod, hogy mikor jön a szerelem.

Valakinek csak annyi kellett, hogy egy háztömbbel arrébb menjen el a munkahelye fele... és akkor botlott bele élete párjába.

Én pl a vonaton találkoztam a szerelmemmel. Ott ült velem szembe szinte.

A négy fal között nem lehet ismerkedni.

2012. febr. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
43%
sztem nem a helyen van a hangsúly. Ha barátnőre/barátra vágysz, a legfontosabb, hogy önmagaddal légy kibékülve és HATÁROZOTTSÁG! Csak ezek megléte után látom értelmét elmenni klubokba, pubokba és egyéb szórakozóhelyre, ahol már lesz bátorságod leszólítani a másik nem képviselőit.
2012. febr. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
39%
csak mozdulj ki, mert az esélyt is elveszed magadtól, ha nem
2012. febr. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Aki megnyeri a lottót annyit fog tanácsolni, hogy tölts ki egy szelvényt, ő is így tette és nyert.


Nagyjából ugyanez van itt is. Aki élőben ismerte meg a párját véletlen, akkor azt fogja tanácsolni, mert neki bevált. Aki a neten, az meg azt.


Az emberek azt hiszik befolyásuk van ezekre a dolgokra pedig nincs. Szerencsén múlik 100%-ban.

2022. márc. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!