Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ismerkedés társkeresőn vs....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedés társkeresőn vs. Ismerkedés a való életben?

Figyelt kérdés

Kinek mi a tapasztalata ezzel a dologgal? Hogyan tud az ember jobban párt találni magának manapság? (akár tartós/komoly/végleges kapcsolatot kialakítani:) Úgy, ha az internetes társkeresőkre regisztrál és ott keresgél vagy, ha eljár több helyre és személyesen élőben ismerkedik? Főleg olyanok válaszát várom, akiknek valamelyik módszerrel sikerült már hosszabb távú kapcsolatot kialakítaniuk.


28/N



2012. febr. 22. 07:51
1 2
 11/19 kicsibaby válasza:
Én egy társkeresőn ismertem meg a páromat 3 hónappal ezelőtt. Első pillantásra tudtam hogy ő más, mint a többi srác, már a bemutatkozása alpján is kiderült. Tényleg oda kell figyelni a netes társkeresre, sok veszélyt is hordozhat magában. De én boldog vagyok ... nekem sikerült.
2012. febr. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszát!
2012. febr. 22. 14:44
 13/19 A kérdező kommentje:
Most olvastam el a sztorit. Nagggyon durva... :D
2012. febr. 22. 15:43
 14/19 omba ***** válasza:
:D
2012. febr. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
jihíjj de jó a történet. :D
2012. febr. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
90%

Hát a személyes kereséshez kell bátorság és lehetőség is.

Példa ha falun élsz akkor ilyenek ott nincsenek.

Internetes keresgéléshez meg idő kell.

Ki kell ismerd az embereket hogy melyik mit akar inkább.

Általában ilyen oldalakon aki komolyat keres és alakul belőle valami az hosszú lehet.

Hiszen bíznak egymásban és mindent megbeszélhettek.

Persze ehhez idő és türelem kell.

De van rá esély.

2012. márc. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Ajánlom figyelmedbe Smuck Andor könyvét.
máj. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Schmuck Andor
máj. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Schmuck Andor: Tinder-tündérek
máj. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!