Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Manapság (huszonéves) párválas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság (huszonéves) párválasztásnál számít a pénz és a jó család?

Figyelt kérdés
Ha igen, miért, és mennyire?

2012. szept. 23. 14:26
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
# 5 vagyok. Vannak dolgok, amire nem és vannak dolgok, amire igen. Mondjuk egy nyaralásnál nekem elég egy ágy és egy zuhanyzó, nincs szükségem holminemű extrákra. Ilyesmikre mondjuk sajnálom a pénzt kiadni. A ruhákra pl. nem sajnálom soha. Most vettem magamnak pl. egy Hermés kendőt 400 Frankért. Tudom, hogy kb. életem végéig meglesz és nem fog tönkremenni fél éven belül. Ami az autókat illeti, akármilyen hihetetlen is, nincs autóm. Tömegközlekedéssel, illetve bringával és gyalog, vagy taxival közlekedem. Az autó csak veszi el a pénzt még és kár érte, mert kb. 3 év után már veheted a másikat.
2012. szept. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
inkább vettél helyette egy kendőt 100 ezerért..
2012. szept. 23. 16:19
 13/14 A kérdező kommentje:

Nem szeretnék megsérteni senkit, de pont egy bizonyos rétegre jellemző, hogy vesz magának pl egy drága pályafutásra kifejlesztett színes nike cipőt, és várja tőle a csodát.


Én meg "értelmiségként" csak nézek ki a fejemből, hogy basszus futni szeretnék terepen és nem tudok magamnak egy normális terepfutócipőt venni mert drága, más meg ebben megy dolgozni mert "divat" bizonyos körökben :D

2012. szept. 23. 16:21
 14/14 anonim ***** válasza:
Igen, mert megtetszett. :) Ami megtetszik, azt megveszem. Ami meg nem, azt nem. Légy reális, minek vegyen az embert olyasmit, amire a saját belátása és érzései szerint nincs szüksége? Csak azért, mert másnak is van? A Hermés kendőt azért vettem, mert bizonyos alkalmakkor nagyon is szükség van kisebb luxuscikkekre és mert nagyon tetszik. :)
2012. szept. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!