Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy nő elvárásai kb ilyenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nő elvárásai kb ilyenek (lent) egy férfival szemben. Nektek férfiaknak (18+) milyen elvárásaitok vannak a nőkkel?

Figyelt kérdés

-okos, művelt, esetleg van diplomája(légyszi írd oda ha diplomás)

-humoros, de bizonyos helyzetekben tud komoly lenni

-nem bulizik, nem cigizik, nem drogozik

-nyitott a világra: szeret moziba, színházba járni, sétálni, nyelveket tanul

-romantikus, de nem nyálas

-tud főzni

-hazudnék ha azt mondanám nem számít a pénz: tehát van-e annyi pénze, hogy meg tudjon hívni erra-arra, a későbbiekben ellátni egy családot

-magas


AMI NEM "KÖTELEZŐ" de nem hátrány:

-tud-e vitorlázni

-sportol-e


Kort is írjatok!!



2013. jan. 15. 17:41
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nincsenek ilyen elvárásaim a férfiakkal szemben. Különben is én egy fiúval szeretnék összejönni, ha van pénze, ha nincs.

Persze legyen humoros

Ne dohányozzon, ne drogozzon. legyen valóban nyitott.

A romantika az én dolgom, én fogom belevinni.

Nem kell, hogy ott üljön mellettem, és zokogjon egy jó film hatására, mint egyébként én teszem.

Bulizni én is szeretek. Ezt vele szeretném.

Az anyagi egzisztenciánkat együtt teremtsük meg.

A családot is együtt teremtsük meg úgy, hogy a hagyományos férfi női szerepeket lehetőleg alkalmazzuk.

Én nem kérném, hogy mosson össze minden színes ruhát, de a falba a szöget egyenesen verje be amire majd az együtt teremtett anyagiakból vásárolt munkácsi képet akasszuk.

Hahaha.

Az én Apukám és az Anyukám egy tükörrel, és egy lavórral mentek az albérletbe. Mindent, de mindent a kettőjük erejéből teremtettek meg, köztünk engem és a négy tesómat.

Közben segítették a szüleiket, a nagyiékat.

Mára mind a négy tesóm férjhez ment, vagy megnősült.

Egy jó pár általad leírt elvárásnak nem feleltek meg, amikor összekerültek. Még is jól megvannak.

2013. jan. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
80%
Ez így olyan, mint egy álláshirdetés...
2013. jan. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Én nő vagyok, nekem kb. nem ezek az elvárásaim, kb. egy-kép pont ha stimmel.
2013. jan. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

A 8,9-s az jó. Ő mit vár el, tetszik.

Én nő vagyok, de nekem elég ha tud beszélgetni. Ne legyen önző és földön járó legyen.

Ez jó mit jelent Neked magas, mihez képest? Hozzám mondjuk nem nehéz, az tuti. Szóval ezek az elvárások nem tudom, ki és honnan találta ki, de ettől meg lehet őrülni, hogy tudnak emberek ilyeneket kitalálni. Oké én sem vagyok 100-s, de ő még úgy sem.

2013. jan. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Utolsó, pedig pont ez a legnehezebb kritérium amiket írsz. Ne legyen önző meg tudjon beszélgetni. Van akinek ez szinte lehetetlen, és az összes többi kritériumnak meg maximálisan megfelel. Szóval azért nem mindenkinél olyan egyszerű a képlet. EGy nővel férfiként állatira nem tudok beszélgetni, nálam ez kínszenvedés. Másoknak meg a világ legtermészetesebb dolga. Szóval ez ilyen, van akinek lazán megugorható leghétköznapibb szint amit a kérdező itt felsorolt, van aki az életben nem képes olyanná válni. Nagyon egyénfüggő.
2013. jan. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
#15: Férfiakkal tudsz beszélgetni? A nő is ember, ugyanúgy kell vele beszélgetni, mint bármely más embertársaddal. Soha nem értettem azokat, akik azért nem tudnak beszélgetni, mert egy nővel ülnek szemben. A nők szeretik az őszinteséget, nem kell megjátszani magadat előttük, ergo ugyan úgy kell velük beszélgetni, mint bárki mással.
2013. jan. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:
52%
tud-e vitorlázni?:D:D:D mi ez a sznobság
2013. jan. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

16 nono! ezzel nem értek egyet. Te egy gonolom ép és egészséges jellem vagy, amolyan uniszex személyiség, de hidd csak el bátran nem mindenki ilyen! Vannak nagyon fickós férfiak, és ezt most nem szexuális potenciára kell érteni, hanem érdeklődési körrem nameg stílusra, kifejezésmódra. Azért az emberek egy része egész más sílusban beszélget a haveri körével, mint egy nővel. Egész más hangnem ,hozzáállás dukál feléjük, ilyen helyzetben. Márpedig ez nekem marhára nehezemre esik,hogy ne legyen egy bunkó stílus. Enélkül nem tudok ellazulni, olyan mintha egy totál külfőldi nyelven kéne állandóan beszélni az anyanyelvem helyett, és ugye az ha nem olyan szintű tudás, akkor csak nehezedre esik agyalni,hogy hogyan is kéne korrektül fogalmazni, jó gondolatokat nyomatni neki.

Vannak bizony olyan férfiak akik külön fajnak tekintik a nőket, nem értik a nőket, és nem tudnak bánni velük. De olvastam én már a te hozzászólásaidat máshol, mert te nem rejtőzködő módban véleményelgetsz, és látom,hogy sose voltak gondjaid a kapcsoaltteremtéssel. nem mindenki ilyen nagy nőcsábász jellem!

2013. jan. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Én sem voltam ilyen. Tudod mitől lesz ilyen az ember? Attól, hogy felismeri, hogy semmi varázslat, misztikum nincs ebben. Attól, hogy egyszerűen csak csinálni kell és jön magától. Nem agyalni és kifogásokat keresni. Lazán és tenni, amit kell. Előbb utóbb lesz akinek bejön. És ha kellően laza vagy, önmagad adod és nem szorongasz, az meghozza a gyümölcsét.
2013. jan. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Körölbelül ugyan ezek, smit felsoroltál


-okos, művelt, esetleg van diplomája

-humoros, de bizonyos helyzetekben tud komoly lenni

-nem bulizik, nem cigizik, nem drogozik

-romantikus, de nem nyálas

-tud főzni

- Van pénze, munkája és nem velem akarja fizettetni a vacsoráját

-nem zsebcirkáló


AMI NEM "KÖTELEZŐ" de nem hátrány:

-tud-e vitorlázni

-sportol-e


Kort is írjatok!!

2013. febr. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!