Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol találhatnék ilyen pasikat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatnék ilyen pasikat?

Figyelt kérdés

egy ideje sajnos szingli vagyok..és nem tudom hogy találhatnék párt..eddig nem volt problémám mert mindig jött valaki.jó most is van "udvarlóm" több is..De egyiknél sem érzem azt amit kéne...nekem csak komoly kapcsolat kell...

kérdésem hogy jó fej,vicces,legbelül érzékeny.szóval lehet vele lelkizni ,verseket ír mondjuk..érdekli a történelem a művészetek a zene,ezotéria, hűséges nem zavarja ha egy lány kullancs.előny ha piercinges,agyontetovált ,tágítós.. és tetszenek neki az extrém lányok :DD


hülyeséget is írhattok nyugodtan.. :D legalább felvidít :P

csak gondoltam hátha valakinek van ötlete XD



2013. márc. 25. 23:51
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
ez az összes egyszerre? hú, hát ez azért sok. még ha zenész és költő is vagyok egyszerre, de nem csípem az ezotériát, akkor kampec?
2013. márc. 25. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 panini ***** válasza:
hány éves vagy nyuszika? D:
2013. márc. 25. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%

Itt a gyökérkérdéseken.


"ha egy lány kullancs"


Vérszívókkal nem kötök.

2013. márc. 25. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:

Én ilyen pasi vagyok, a legkomolyabban mondom. Sőt, nem annyira verseket írok inkább, mint esszéket. Pl. Az ölelés fontosságáról is írtam. Minden témakör érdekel, amit itt felsorolsz.

Ja nem, nem vagyok piercinges, tetovált sem, tágítós sem. Viszont nem tágítok a férfias megjelenéstől. Sportosan elegáns.


F25

2013. márc. 25. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
92%
Szoval egy olyan rocker kellene aki a sajat verseivel fizet a kannas borert, aztan megvaltja veled a vilagot ejjel a folyoparton?
2013. márc. 25. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:

haha Pavel :D


egyébként ilyeneket koncerteken, kocsmában..

2013. márc. 25. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:

piercinges agyontetovált tágítós-> metál arc.

hűséges nemzavarja ha egy lány kullancs . ehh ez teljesen személy függő

érdekli a történelem: hungarista beütés

zene: lást fentebb

művészet: mire gondolsz? nemhiszem hogy ezek közül bárki picasso festményt nézve borozgatna a kandalló előtt.

ezotéria: ha megtaláltad a pasit a fentiekre csapd meg párszor egy párkilós vascsővel és talán elég jó helyen találod el hogy annyira agyi sérült legyen hogy higyen az ilyenekben :D


ajánlom neked a kedvenc zenekarod (feltételezem te is Rockot hallgatsz. szólj ha tévedek ;D ) koncertjére. egy fesztiválra. (:

tetováltpiercingestágítós19/f

2013. márc. 26. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:

majd jön valaki :)

mondjuk a versírás kicsit sok :D meg legbelül szerintem mindenki érzékeny csak valaki kimutatja valaki nem

az ezotéria :D az baromság meg ha megfigyeled csak a nők hisznek benne eből is látszik az iq :)

még a többi ok is kullancs alatt azt érted h mindíg rajat lógsz ? mert az nagyon iritáló ritka aki szereti ..

a fültágító az undorító mint akit egy vagon néger fülön@szott :D

2013. márc. 26. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
23 elfelejtettem odaírni :D bocsánat.
2013. márc. 26. 00:05
 10/28 anonim ***** válasza:

Ehun vagyok more, nincs piercingem se tágítóm, de tetoválásaim vannak. Verset se írok, az ezotéria se túlzottan érdekel, bár a munkám során időnként foglalkoznom kell vele (nem vazze, nem tv jós vagyok). Az extrémebb csajok mindig tetszettek (egy bizonyos határon belül azért :D), de az ismerettségi körben nem sok van, úgyhogy közelebbről még nem volt szerencsém hozzájuk.

23/kan

2013. márc. 26. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!