Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol találhatnék ilyen pasikat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatnék ilyen pasikat?

Figyelt kérdés

egy ideje sajnos szingli vagyok..és nem tudom hogy találhatnék párt..eddig nem volt problémám mert mindig jött valaki.jó most is van "udvarlóm" több is..De egyiknél sem érzem azt amit kéne...nekem csak komoly kapcsolat kell...

kérdésem hogy jó fej,vicces,legbelül érzékeny.szóval lehet vele lelkizni ,verseket ír mondjuk..érdekli a történelem a művészetek a zene,ezotéria, hűséges nem zavarja ha egy lány kullancs.előny ha piercinges,agyontetovált ,tágítós.. és tetszenek neki az extrém lányok :DD


hülyeséget is írhattok nyugodtan.. :D legalább felvidít :P

csak gondoltam hátha valakinek van ötlete XD



2013. márc. 25. 23:51
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
:DDDD am az ezotéria nem fontos csak én szeretem és nemárt ha a másik elviseli ezt :D legutóbb ilyet találtam kb amit leírtam csak sajnos hamar vége lett..>< amúgy nem tudom honnan jött ez a kannás bor meg hasonlók :D nem alkoholistát keresek XD és nem vagyok rocker de szeretem a rockot is.
2013. márc. 26. 00:11
 12/28 anonim ***** válasza:
a fültágítósokat bírom... mármint, nagy barmok, de most már csak azért is tartok magamnál lakatot, hogy ha látok egyet, akkor a fülébe csapjam, és elfussak :D
2013. márc. 26. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:

Nekem már a "more"val elástad volna magad ha nem az angolod gyakorlod.

egyébként a szereti és az elviseli tök más kategória. a pasikat (értsd: férfi) nem érdekli hogy milyen szép az új mittudomén milyen táska vagy hogy melyik a legjobb alapozó a bőrödre. csak meghallgatja és hozzászól (ha nem a f*szfej "lesz*rom" típusról beszélünk) de nem érdekli.

én még mindig azt tanácsolomhogy látogass el egy általad szeretett rock koncertre. kicsit keményebb ahol megy az ugrálás is és nem 15éves kislányok pisilnek a színpad elé mer cuki az énekes haja - koncert lesz a nekedvaló célcsoport. Ha találsz valakit heppi. ha nem akkor legalább jólérezted magad a koncerten \m/

Soksikert (:

2013. márc. 26. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
Egy jó joint mellett elviselek bármit :D Amúgy én is rockernek gondoltalak, bár én sem vagyok az, de viszonylag sok rockot hallgatok, amikor rámjön. Miben merül ki ez az ezotéria dolog, szellemet idézel? ^^
2013. márc. 26. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
#13 Fene a rásistá fájtádat dikk
2013. márc. 26. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 Beviz Elek ***** válasza:

Gondolom sok a privát mi?


Én majdnem megfelelek a követelményeknek!


Nagyon érzékeny vagyok, amit nagyon jól titkolok (ezért soha nem derül ki). Versek.... soha nem fogok írni.. Maximum rapszöveget:D

Történelem: Imádom! Meghúztak belőle.... Mivel minden manipulálható, soha nem tudod meg az igazat....

Ezotéria: Hókuszpókusz! És még van aki fizet érte -.-"


tetkó nincs (de majd szeretnék), tágító.... Semmi pénzért...



Na? Jó leszek?


A többi, amit nem soroltam fel az megvan.

Mennyiért lehet hírdetni az oldalon?:D

2013. márc. 26. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
Lelkizésre alkalmanként még kapható is vagyok, érzékenyebb is vagyok mint a többség, imádom a történelmet, de ennyi.
2013. márc. 26. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

az igényeket leírtad,de a lényeget nem.

te hogy nézel ki,mit sportolsz?

a fontos része kimaradt.

2013. márc. 26. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 Beviz Elek ***** válasza:
és hogy rábuksz-e magadtól!
2013. márc. 26. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
hol laksz?
2013. márc. 26. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!