Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol találhatnék rendes helyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatnék rendes helyes pasikat? Ha szórakozóhelyen keresem azok csak egy éjszakás kalandokra vágynak a neten meg csak az idősebb korosztály.17-19 éves fiúk merre vagytok?

Figyelt kérdés
2012. okt. 22. 12:38
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Mindenhol.
2012. okt. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Rendes is és helyes is? nem élsz te kicsit álomvilágban? :P
2012. okt. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Ezen már én is elgondolkodtam.:)
2012. okt. 22. 12:42
 4/21 Meztelencsigabiga ♥ ***** válasza:

Neten találtam párat, ebből 2vel illenék össze. Az oldalról találkoztam már 9 emberrel.


21/N

2012. okt. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Nincs vmi hobbid? Ha olyan helyen keresgélsz pasikat amerre te is járkálsz, nagyobb esélyed van olyat találni, aki hozzád passzol.


Zárójelben megjegyezném hogy szórakozóhelyekre már én nem is megyek. Én ott még normális pasit nem láttam.

2012. okt. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Szórakozó helyen nem érdemes ismerkedni.

Azon kívül szinte bárhol.itt is.

2012. okt. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Nem vagyok nagyképű tényleg őszintén ezeket hallom vissza a barátnőimtól ismerősöktől, hogy rendes,vicces helyes pasi vagyok meg sok jó tulajdonságom van ami nem jó az a féltékenység ennyi az egész kb..18f Győr : )
2012. okt. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Röplabdázoz és táncolok is.:) de sajnos edzéseken nincs olyan fiú aki érdekelne:(

Ezen az oldalon találkoztál már 9 emberrel?

2012. okt. 22. 12:49
 9/21 anonim ***** válasza:
19 vagyok, nem érdekelnek az egy éjszakások, mindjárt a buszon vagyok.
2012. okt. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

szórakozó helyre nem "feleséget" keresni járunk :):(....


ha már itt tartunk én meg értelmes lánnyal nem találkoztam még szórakozóhelyeken :D :) véletlen?o.O..:D de nem is azért járok az igaz....


amúgy itt vannak jó arcok lányba is :) bár édes kevés :D

2012. okt. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!