Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A párom társkereső függő. Meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom társkereső függő. Meg fog valaha változni? Van valaki ugyanebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

5 éve vagyunk együtt a párommal. Ezalatt volt egy 1 éves viszonya. Én maradtam.. Most nyáron lesz az esküvőnk, októberre várjuk az első babánkat. Mégis folyton rábukkanok valamelyik társkeresőn, a másik facebook profiljára, a 3.4. e-mail címére, s mindenféle üzenetekre idegen nőcskéktől a munkahelyi telefonjába...

Soha nem mond semmit, mindig csak hallgat, nem ad egyértelmű válaszokat, hogy miért csinálja. Tudom, hogy hiányol belőlem valamit, de mégis mikor fog felnőni egy komoly kapcsolathoz..? :(



2013. máj. 16. 19:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

és te ezek ellenére hozzámész valamint gyereket szülsz neki?! Gratulálok...

Ez a nokomment kategória már.

23N

2013. máj. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
És emellett te terhes vagy és nemsokára esküvő is lesz. Gratulálok!
2013. máj. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

el sem olvastam,csak a kérdést,és az első sort.

viszonya volt és nem dobtad ki?szívből gratulálok,nyilván a többi sor arról szól,hogyan használ lábtörlőként.na jó,elolvasom.

bingó!jóhogy feleségül vesz,veled BÁRMIT megtehet :D

2013. máj. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Megváltozni tuti nem fog. Te döntöttél úgy hogy maradsz akkor sajnos vállalnod kell a következményeket. Sajnos nagy rá az esély hogy nem csak ártatlan a dolog. Az pedig érthetetlen hogy nem akar róla beszélni. Én nem tudnék ilyen kapcsolatban élni az tuti. A babát már nem tudjátok vissza csinálni ugyhogy mindegy hogy hozzámész-e vagy sem. Miért maradtál egy ilyen alárendelt kapcsolatban????
2013. máj. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki gratulál, had gratuláljak akkor én is!

Édes jó istenkém te nagyon hülye vagy.

2013. máj. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
ez nem lesz hosszú életű. sajnálom.
2013. máj. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Már most sem tudtok beszélgetni, akkor milyen lesz a házasságotok?
2013. máj. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Pain for Pleasure ***** válasza:
100%
Én csak a születendő gyermekedet sajnálom.
2013. máj. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

ne haragudj, de nem hiszem el, hogy ezek után vele maradtál, azt meg végképpen nem, hogy gyerek is lesz

már halálra van ítélve a kapcsolat, a gyereked meg soha nem lesz nyugodt, 1 hetes gyerek is megérzi, ha a szülőknél gond van, így elrontani a Te életed, az egy dolog, de szegény gyerekét? amúgy érdekesen fogalmazol ez nem társkeresés, hanem nőzni fog melletted amíg elviseled, már most végig gondolnám az egészet, ( sajnálom nekem volt egy ismerősöm, az ilyen férfit elviselte 40 éves koráig, utána meghalt, az emberben ez nyomot hagy, ) ha állandóan ideges akarsz lenni, akkor jó úton haladsz, szerinted van olyan dolog, amiben Neked igazat mond? N

2013. máj. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ő nem a párod! Nem is úgy kezdte!És nem úgy viselkedik!
2013. máj. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!