Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A párom társkereső függő. Meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom társkereső függő. Meg fog valaha változni? Van valaki ugyanebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

5 éve vagyunk együtt a párommal. Ezalatt volt egy 1 éves viszonya. Én maradtam.. Most nyáron lesz az esküvőnk, októberre várjuk az első babánkat. Mégis folyton rábukkanok valamelyik társkeresőn, a másik facebook profiljára, a 3.4. e-mail címére, s mindenféle üzenetekre idegen nőcskéktől a munkahelyi telefonjába...

Soha nem mond semmit, mindig csak hallgat, nem ad egyértelmű válaszokat, hogy miért csinálja. Tudom, hogy hiányol belőlem valamit, de mégis mikor fog felnőni egy komoly kapcsolathoz..? :(



2013. máj. 16. 19:23
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
51%
vetesd el ha még el lehet, és keress másikat, nem éri meg...
2013. máj. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Hát az ember mindig reménykedik, hogy majd jobb lesz.. Valami hasonló reakciókra számítottam amúgy :)


Igazából arra voltam kíváncsi, van-e valakinek hasonló tapasztalata és hogy küzd meg ezzel.. Valamiért biztos vele maradtam, igaz, nem azért mert sok eszem van :D hanem, mert hiszem, hogy azok a jó dolgok, mert amúgy azok is vannak bármennyire is hihetetlen, megéri vele maradni..


Szóval, ha lenne valaki, valami hasonló cipőben, szívesen venném a tapasztalatait...

2013. máj. 17. 07:51
 13/15 anonim ***** válasza:
Én láttam már pár ilyet, sose maradtak együtt és a pasi sosem változott meg azóta kb a 4. barátnője van és amellett is ezt csinálja meg is mondja hogy neki ez kell, jár neki nem elég egy nő és hogy soha nem fog ezzel leállni, ha valaki igy elfogadja jó ha nem nem. Neki fontosabb a folytonos hóditás mint bármi más, de legalább van benne annyi hogy nem akar családot alapitani nem úgy mint a te párod. benne legalább van annyi hogy nem akarja kitenni annak a gyerekeét hogy tuti szétmennek az anyjával.
2013. máj. 17. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 eper anna ***** válasza:

Ez nem társkereső függő, hanem konkrétan magasról tesz arra, hogy mit tehet meg egy kapcsolatban és mit nem.

Te meg hagyod neki, te vagy a kapcsolatfüggő, ő csak egy szemét szoknyavadász.:((

2013. jún. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Hat igen, azt hiszem ebben van valami... :)
2013. jún. 7. 07:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!