Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van még esély a mai világban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még esély a mai világban párt találni társkereső oldalakon/itt?

Figyelt kérdés
Személyes tapasztalataitok?

2013. dec. 8. 14:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az esély mindig megvan! Csak tenni is kell, próbálkozni!
2013. dec. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
NINCS.
2013. dec. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Van. A volt parom cseten ismertem meg, masfel evig voltunk egyutt, de a mai napig joban vagyunk. Plusz eleg sok baratom szinten neten ismertem meg, tehat esely az boven van.
2013. dec. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
És mi a titka annak a férfinak, akinek vissza is írnak a nők?
2013. dec. 8. 14:24
 5/11 anonim ***** válasza:
Aki jól néz ki,annak persze lenne esélye.De ahhoz az életben is odamennek a csajok,nem kell neki törnie magát.
2013. dec. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Miért nem ismerkedsz élőben?
2013. dec. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
#3 vagyok, a titok baromi egyszeru: INTELLIGENCIA.
2013. dec. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Önbizalomhiány miatt nem teszem élőben. Ha neten keresztül felépülne az alap, könnyebben menne utána élőben.


Az intelligenciáról: úgy érzem (a körülöttem lévők is megerősítik), hogy abból nincs hiány, még ha épp túl sem teng.

2013. dec. 8. 14:32
 9/11 anonim ***** válasza:

Én is társkeresőzöm, a leggyakoribb hibák: sablonos szöveg elküldése, túl nyálas szöveg (te vagy a leggyönyörűbb blablabla..), vagy ha épp én veszem a fáradtságot és írok, akkor elolvassák, majd napok múlva válaszolnak (??)....


Volt olyan, hogy egy pasi chatelés közben már a házasságnál járt, a másik ágyba vitt már rég gondolatban...


Amúgy majd' 2 éves kapcsolatom jött össze netről.


Nemed, korod?

2013. dec. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én társkeresőn ismerkedtem meg a férjemmel. Fél évet voltam fenn , mire megismertem, aztán a második randi után már le is töröltem magam. Ő az első randi után:) Ez nem most volt, de nem is olyan régen. 3,5 éve. Azóta vagyunk együtt. 2 éve hogy összeházasodtunk.


Ő 2 hete volt regisztrált amikor beírt pár dolgot a keresőbe. Az kidobott egy csomó csajt. Én voltam az egyik. Az első 5nek írt aki ott volt. 3 válaszolt. 2-3 üzenet váltás után meg már csak én érdekeltem. Találkoztunk, összejöttünk, és azóta együtt.


hát így is lehet.:)


Emellett a férjem baráti körében, és az én ismerősi körömben is van több ilyen netes pár.


chates 10 év 3 gyerek 6 éve házasok

fészbukkos 3 éve együtt

társkeresős 4 éve együtt, 1 éve házasok 1 gyerek

vannak még olyan párok is akik internetes játékokon ismerkedtek meg. 6 éves, és 1 éves kapcsolat. de hogy pontosan hol azt nem tudom.


27/N

2013. dec. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!