Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen társkereső oldalt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen társkereső oldalt ajánlanátok, ahol esetleg van esély normális párt találni?

Figyelt kérdés
Nem járok szórakozóhelyekre mert egyrészt kinőttem belőle, másrészt nem az én világom. A mai világ tele van "züllött" emberekkel, akik csak egy-két jó éjszakára hajtanak. Nem tudom van e még egyáltalán hűséges, szeretetteljes fiatal..aki egyszerű, nem beképzelt, s örülne ha lenne egy hozzá hasonló párja..
2012. nov. 19. 20:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ismerkedni csak is személyesen lehet: nem hiszek a társkereső oldalak, és fénykép nélküli hirdetések komolyságában! Régen nem volt internet, az ősök sem virtuálisan ismerkedtek; túl kiszolgáltatott ez a virtuál randi, ez amolyan elesettséghez vezet.
2012. nov. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha nemet/kort is írsz, segít behatárolni, mert nincs univerzális társkereső oldal.
2012. nov. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

kicsit tévedésbe vagy,mrt igenis vannak normális emberek.én is az vagyok. hűség és a szeretet,a megbízhatóság,őszinteség meg hasonlo dolgok..na nekem ezek fontosak..


23/f

2012. nov. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
27 éves lány, és soha nem próbáltam még társkereső oldalt, csak nem tudom igazándiból, hogy hol lehetne normális párt találni.
2012. nov. 19. 20:29
 5/12 A kérdező kommentje:
3-> Nem vagyok tévedésben, csak én nem találkoztam még megfelelő fiúval, szóval nem akartam megsérteni senkit. Ne haragudj!
2012. nov. 19. 20:31
 6/12 anonim ***** válasza:

Szerintem próbálkozz facebookon.

Mivel lány vagy ezért nagyon jók az esélyeid, ha fiú lennél akkor valószínű, hogy azonnal leráznának de így jók az esélyeid.

2012. nov. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

nem haragszom!

én sem találkoztam olyan lánnyal aki megbízható lenne vagy bármi...tudom miröl beszélsz..

sajnos ez ilyen..

jol meg kell válogatni h kivel vagy mert ha nem akkor csak téged vernek át és okoznak fájdalmat neked...

nekem is megvan a véleményem a mai lányokrol és azt is tudom h 10%uk normális és komoyl kapcsolatot szeretne..

2012. nov. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom, szerintem ez olyan futószalagszerű.. milyen szuper lenne, ha mindenki találkozhatna a hozzá illő másik féllel..ja és nem vagyok udvarlós típus, szerintem enyhén ciki ha egy lány fut a fiú után.
2012. nov. 19. 20:40
 9/12 A kérdező kommentje:
Igazad van 7. hozzászóló. Tudom én is, hogy van kevés fiú és lány is aki normális, csak elég nehéz az, hogy pont ők találjanak egymásra.
2012. nov. 19. 20:42
 10/12 anonim ***** válasza:

Lányként bárhol, nem is kell feltétlenül egyet választanod.

Regisztrálsz többre, körbenézel, ahol nem szimpatikusak a fiúk, ott törlöd a reged, a többin maradsz és várod a herceged.

Egy jó tanács: töltsd ki a személyes rovatot, mert anélkül csak annyit lehet írni egy lánynak, hogy szép a szemed/szád/fülcimpád, és a beszélgetés is arról fog szólni, hogy milyen napod volt. Szóval unalom a köbön.

Nagyrészt úgyis a külsőn múlik, a húspiac már csak ilyen, de ha nem mutatsz valamit a személyiségedből is, a pasikat is csak a tested fogja érdekelni.

2012. nov. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!