Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Megtaláltam az igazit, de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtaláltam az igazit, de nem tudok neki írni egy társkereső oldalon! Mit csináljak? (részletek lent)

Figyelt kérdés

Sokáig kerestem mire megtaláltam Őt, az igazit. 100%-ban egyezik az elképzeléseimmel. Külsőleg, és személyiségileg is teljesen olyan akit valójában keresek. És leírása szerint pont olyan vagyok, akit Ő keres. Egymást keress(t)ük.


Csak az a nagy probléma, hogy nem tudok neki írni, mert nem vagyok előfizető. Most akkor hogyan kerüljek vele kapcsolatba? Hogyan jelezzem neki hogy vagyok? Hogyan kerüljek vele üzenetváltásba?


Nem szeretném elhalasztani az alkalmat, most hogy megtaláltam az aki keresek, azt aki pont olyan fiút kerse amilyen én vagyok.



Hogy tudnám felvenni vele a kapcsolatot?



2014. febr. 2. 22:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
xD ezért xarok ezek a fizetős társkeresők
2014. febr. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%
Fizess elő..tudod,pénz..az a papir a halott emberfejekkel.
2014. febr. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%

Játszunk hideg-meleg játékot? Na jó, segítek.


"Csak az a nagy probléma, hogy nem tudok neki írni, mert nem vagyok előfizető"


Valahol ebben a mondatban van a válasz.

2014. febr. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
77%
Tudod, a pénz nem boldogít... Vagy mégis?
2014. febr. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk,ha tényleg az "igazi",akkor ne sajnálj 200 forintot rá.
2014. febr. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
hát ha nem lehet másképp írni, de tényleg fontos neked, akkor előfizetsz, ennyi
2014. febr. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem ér meg pár száz forintot? Szép sztori lesz. "Volt esély arra, hogy ő az igazi, de spúr gci voltam, úgyhogy hagytam az egészet."
2014. febr. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

#1 ja, rákeresek, hogy ingyenes társkeresők, az kiderül hogy csak a regisztráció ingyenes


#3 Kösz!:-o


#4 Vagy mégis


#5-#6-#7 lehet tényleg nem kéne elhalasztani a lehetőséget, mert teljesen tökéletes minden, én is, ő is! ez még átgondolom, de ha nem próbálom meg lehet örökké bánni fogom! :-(

2014. febr. 2. 22:56
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el, vannak ingyenes társkeresők. Többek közt én is ingyenes társkeresőn ismertem meg a férjemet. Majd hülye lettem volna fizetni olyasmiért amit ingyen is megkaphatok.


Egyébként néhány mondatból még nem tudhatod hogy akit találtál, az igazi e számodra. Ha pedig isteni sugallat, és érzed hogy ő az, akkor fizess elő és hopp, máris tudsz neki írni:) N/28

2014. febr. 3. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
#9 és mik ezek az ingyenes társkeresők ahol minden ingyenes:üzenet küldés meg minden
2014. febr. 3. 22:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!