Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megtaláltam egy társkereső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtaláltam egy társkereső oldalon frissen regisztráltan :S?

Figyelt kérdés

Hazakísértem, jó hangulatban váltunk el.

Este megtaláltam a kedvesem egy facebookos társkereső oldalon. Frissen regisztrált (alig pár perce) és szabad státuszban.

Kicsit keresgéltem és egy másikat is találtam ugyanezen a társkeresőn tőle, szintén szabad (az 3 hetes volt). Miért csinálja ezt? Legszívesebben kidobnám, mert megalázónak érzem, de szeretem őt.

(sokat találkozunk, nem érzem, hogy elhanyagoltam volna. Nem értem az okát. Megbeszélni sem szeretném már, mert annak tudom nem lenne jó vége. Hogy hívjam fel rá a figyelmét, hogy kapja magát össze, vagy maradhat az internetes szinglik körében, ha az kell neki?)


én:26F ő:25L (4hónapja tart a kapcsolat)


2011. márc. 20. 14:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
én megbeszélném de úgy nyugisan
2011. márc. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
36%
A Fészbúk a világ legfontosabb dolga... LoL
2011. márc. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 szamóca. ***** válasza:
89%
hát nem értek ezekhez az oldalokhoz, de van olyan ami kiír neked vmi sz*rt és csak akkor tudod megnézni ha beregisztrálsz. én így jártam még iwiwen volt az a hülye tárkeresős vmi. küldött egy levelet hogy valaki üzent nekem, na mondom már megnézem azt sem tudtam mi az. azóta se tudom hogy kell magam letörölni:D
2011. márc. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát, én erősen elgondolkoznék. Szeretnéd, vagy nem, ezt meg kell vele beszélned. Milyen szerelem ez?
2011. márc. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Nem a legfontosabb, de te nem tudom, hogy éreznéd magad ha a társad, aki állítólag szeret és veled akar lenni ilyent csinál. Teljesen mindegy ezt a facen, vagy akármi máson tette/teszi.
2011. márc. 20. 14:21
 6/16 anonim ***** válasza:
5%

Igen, látszik mi lett a társadalmunkból... "Fészbúkon egyedülálló a státusza, 5 perce regisztrált, elhagyjam?"

Ez kész, é csak röhögök. :D

2011. márc. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Szépen részletesen kitöltött adatlapja van, azzal a fotóval amit aznap este csináltam róla (kb ez is olyan arculcsapásféleségenk érzem mert a kamera másik oldalán én néztem rá)
2011. márc. 20. 14:23
 8/16 A kérdező kommentje:

Nem a facebookon egyedülálló a státusza hanem egy társkereső oldalon böngészik, miközben velem szeretne lenni állítólag.

Amúgy ha már érdekel onnan is lekerült hogy kapcsolatban. Kb neki volt a legfontosabb az elején, hogy ki legyen rakva.

Tudod ismerem őt és elég sok időt tölt fenn ő is a világhálón. Neki ez szerintem egy fontos társas kapcsolati színtér.

2011. márc. 20. 14:32
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
miértnem kérdezed meg tőle hogy mitakar?
2011. márc. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Te valóban ilyen korlátolt vagy, vagy csak lusta vagy olvasni?
2011. márc. 20. 14:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!