Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy bizonytalan, félénk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy bizonytalan, félénk, gátlásos, határozatlan önbizalomhiányos fiúnak lehet esélye a legtöbb lánynál? 23/F

Figyelt kérdés
23 éves srác vagyok, egy vidéki nagyvárosban élek. Több éve depressziós vagyok, ebből kifolyólag meglehetősen félénk, gátlásos, határozatlan, önbizalomhiányos hapsi benyomását keltem. Volt már több viszonyom is (általában 2-3 hónaposak), nem is csúnya lányokkal, de olyankor általában ők kezdeményeztek (ami ritka). Külsőre 10-es skálán 4-esre értékelném magam viszont intelligens, művelt, humoros, jól kommunikáló arcnak tartanak. Több idegen nyelvet is beszélek, egyetemet végeztem, igényes vagyok magamra, drága (Ralph Lauren, Hugo Boss) cuccokat hordok. Nagyon taszít egy lányt ha egy hapsin megérzi, hogy nincs önbizalma vagy félénk, gátlásos? Rendszeresen járok szórakozni, de csak nagyon ritkán sikerül még buliszinten is összejönnöm valakivel. Min kellene változtatnom? Mi lehet a gond velem?

2014. febr. 23. 19:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Mint a mellékelt ábra is mutatja, mivel voltak már kapcsolataid, így van esélyed. Nekem még sosem volt kapcsolatom, mert rettenetesen undorító kinézetem van. SZóval egyáltalán nem az önbizalmon múlik.
2014. febr. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nagyon meglátszodik, sajnos. Neked kell tudnod, hogy mi gond lehet veled. Bár valószinüsíthető a depresszió -> ami a koros önbizalomhiányból ered. Azt tanácsolom, hogy kezdj új életet, változtass amin tudsz és fogadd el amin nem.

Próbálj kifejezni szexualitásodat. Az a baj, hogy az ilyen férfiakat nem szeretik a nők, pedig épp egy nőre lenne szükségük.

2014. febr. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Moszuke ***** válasza:

*drága (Ralph Lauren, Hugo Boss) cuccokat hordok*


na, nincs veled semmi baj látod?

a gond ott van, hogy a lányokat megtartani nem tudod.

van aki meg megtartani tudná mert van hozzá személyisége, viszont hozzá, *drága (Ralph Lauren, Hugo Boss) cucca*

2014. febr. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Bizonytalan. Határozatlan. Ezekkel van a legnagyobb baj, a tutyimutyi srácokat senki nem szereti! A többi elviselhető, ha rendes lányt fogsz ki.
2014. febr. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A lányoknak van valami hatodik érzékük ahhoz, hogy ránézésre megmondják, megérezzék egy srácról, hogy az önbizalomhiányos, félénk, visszahúzódó stb.? Ha valaki ilyen akkor ez ennyire kisugárzik belőle? Azzal tisztában vagyok, hogy a mimika, testtartás, járás sok mindent elárul valakiről. Pl én nem igazán merek úgy látványosan ránézni egy lányra. A gyógyszerek és az orvosi segítség ellenére sajnos kb másfél éve olyan mélyre jutottam az önbizalom terén, hogy már részegen buli-helyzetben sem merek kezdeményezni, ami azért addig ment. Őszintén megmondom, hogy eddig az esetek nagy részében akivel viszonyom volt azokról kiderült számomra, hogy szintél mentális problémájuk van. (depresszió, drog, "r*banckodás") Az én esetemben még az az állítólag ökölszabály sem igaz, hogy a nők egy része a "pénzesnek" kinéző hapsikra bukik. Egyszerűen el vagyok keseredve...
2014. febr. 23. 20:22
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, lehet, de az önbizalmadat akkor is növelned kell. Legfőképpen magad miatt. Mert így akkor is szarul fogod érezni magad, ha maga Aphrodité bújik hozzád.
2015. máj. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen lehet, mert a lányok is ilyen sérültek.
2015. jún. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!