Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy olyan lány, aki az önbizal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy olyan lány, aki az önbizalomhiányos félénk, határozatlan pasikra bukik, az könnyen talál magának párt, mert sok van az ilyen fiúkból és kevés lány szereti az ilyen fiúkat?

Figyelt kérdés
Egy ilyen nő, aki az ilyen pasikra bukik, az viszonylag szerencsésnek mondhatja magát mert ilyen fiúkból rengeteg van és így nem lesz gondja a párkereséssel, könnyen fog találni valalkit, mint az olyan lányok, akik a tipikus pasikra buknak
2013. jún. 13. 14:24
 1/4 anonim ***** válasza:

A ? helyére pontot raksz, s úgy jó is a mondat.

Biztos sokat találni, itt vagyok én is. Hány éves vagy?

Te is ilyen agy csajban, vagy pont nem?

2013. jún. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem találkoztam még ilyen nővel. A párkeresést leszámítva szinte mindenben határozott vagyok tele önbizalommal. 20/F
2013. jún. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ilyen nincs. Legfeljebb elfogadja a határozatlan srácot is, nem ez a legfontosabb számára.

Ha mindkettő beszari, akkor meg úgysem történik semmi sem.

2013. jún. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

3-as

De van!! Nem is egy ilyen nőt ismerek. Általában katonaságnál rendörségnél voltak és igazi domina típúsú nők

2013. jún. 13. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!