Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valaki ismerkedni, párkapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki ismerkedni, párkapcsolat céljából?

Figyelt kérdés

szeretnék egy hosszú párkapcsolatot egy lánnyal.

kész vagyok egy életre tervezni.

hűségesen és őszintén kitartani a lány mellett akit szeretek és ő is szeret engem.


de ha a lánynak vannak lezáratlan függőben lévő kapcsolatai vagy titokban mást szeret, másra, más fiúra vágyaklozik stb..az ilyen lányok kíméljenek.


engem nem érdekel a külső. hiszem és tudom, hogy a külső az csak egy alakítható anyag, amit kényünkre kedvünkre formálhatunk. engem ami érdekel ami belül van a lélek a szellem.


tehát nem érdekel hány kiló vagy az sem, hogy milyen magas...egy dolog érdekel.


az, hogy hűséges és őszinte legyél.


21f

Budapesten lakom, de ha esetleg messzebb laksz Pesttől kb 50-100 kilométerre nem baj. mert én megteszem ezt a távolságot ha kell minden nap csak azért, hogy lássalak. :-)

na, ennyi lennék.

írj privit ha szeretnél ismerkedni vele. :-)

sziasztok.


2014. márc. 26. 12:05
 1/3 anonim ***** válasza:
egy Petőfi veszett el benned:D
2014. márc. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez olyan édes, ragaszkodó és reménykedő volt. Sok sikert kìvánok neked :)
2014. márc. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

:'(

senki?

2014. márc. 26. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!