Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Én érzem úgy, hogy ez az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én érzem úgy, hogy ez az oldal egyesek számára egy párkereső oldallá kezd válni? De miért? Ez lenne az oldal funkciója?

Figyelt kérdés

2014. aug. 1. 10:38
 1/8 Láttál már,de mégse :) ***** válasza:
70%

Nem tudom,hogy te érzed-e úgy.

Azt se,hogy miért.

Hát ha erre tudják használni és használják is,akkor elvileg ez is egy funkció.

2014. aug. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
többek között
2014. aug. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Azért érzem úgy, mert jó sok kérdés erre vonatkozik. És hogy csak nekem tűnt fel, vagy másnak is? Hogy ennek mi értelme van, azt nem tudom.
2014. aug. 1. 10:51
 4/8 anonim ***** válasza:
77%
Összejön egy társaság és beszélgetünk és egyesek szimpatikusak egymásnak ... ezekből időnként kialakulnak kapcsolatok. Hogy ez egy sörözőben egy asztal körül történik, vagy egy netes fórumon, már tök mindegy a helyszín csak lehetőség.
2014. aug. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
77%
Mert ma már szinte minden interneten történik a dugáson kívül de lehet egyszer megéljük azt is, hogy arra találnak megoldást.
2014. aug. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Erre használják, de nem erre találták ki az oldalt. Sok srác bármilyen olyan kérdést vagy választ társkereső hirdetésnek tekint, amiből kiderül, hogy az írója egyedülálló lány... A konkrétan párkereső jellegű kérdéseket én személy szerint tiltanám is, mert nem erre való az oldal.
2014. aug. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ez is egy lehetőség a sok közül párt találni. Neked ez miért fáj, hogy valaki minden lehetőséget megragad?


Nem olyan könnyű ám a mai világban normális hozzád illő párt találni. ÉN tudom, 5 évembe került:), bár tény, hogy nem ezt az oldalt használtam rá, mert akkor még azt sem tudtam, hogy létezik gyakori kérdések.:)

2014. aug. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Synesztro ***** válasza:
26/F Engem megmondom őszintén, engem rohadtul dühít. ha kapok levelet a kérdésekről, a 30 kérdésből legalább 3 erre vonatkozik, hogy csajok/asik írjatok, szexchat stb. Könyörgöm, ez nem egy chat szoba, ha ilyet akar, akkor regeljen be egyre, és űzze. De szerintem, ez az oldal azért jött létre, hogy a kérdéseket, amiket senki másnak nem merünk feltenni személyesen, itt anoniman, egy nick név alatt feltehessük, és lehetőleg értelmes választ kapjunk rá, más emberek véleményét ismerjük meg. Nem azért, hogy randi alapot fabrikáljunk. Nagyon csodálatos dolognak tartom, hogy mondjuk egy feltett kérdésre adott válaszból esetleg privi üzenetváltás, majd tali, kapcsolat stb. lesz. Azt az internet egy hasznos tulajdonságának tudom be én is, de ez szerintem nem az.:S:S:S Néha csak azért nem szólok be az ilyen jellegű feltett kérdésnek, mert nem akarom, hogy emiatt rontsák le az arányomat. igyekszem minden kérdést, értelmesen, és realisztikusan megválaszolni, de ez nem kérdés. Ez egy ajánlat tétel.:@
2014. aug. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!