Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melyik társkereső oldalon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik társkereső oldalon regisztráljon egy olyan 17 éves lány, aki normális, megbizható barátot keres?

Figyelt kérdés
Még soha nem volt barátom és már nagyon hiányzik, h végre legyen egy normális párkapcsolatom. Próbálkoztam már a suliból, de még igazán barátaim sincsenek nem , h barátom.
2009. okt. 15. 09:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
love.hu :D Én ott jöttem össze a barátommal. Tegnap voltunk 8 hónaposak. Am sztem mind1, h hol, mert mindenhol vannak hülyék is meg normálisak is szal. :)
2009. okt. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Én a mydate.hu-n találtam meg "Ő"-t :) Fél éve vagyunk együtt.

23/L

2009. okt. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%

Én a helydben valai swingerklubba járnék. A társkereső oldalok olyanok is. scak rossz tapasztalatom van.

28L

2009. okt. 15. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

www.paratlan.hu

www.mydate.hu

www.love.hu

2009. okt. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
hmmm, meglepödtem amikor elolvastam a válaszokat, ilyesmikre számitottam: " MEg adod az email cimed?" "MSN?" :D
2009. okt. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Ezekre az oldalakra ingyenes a regisztrálás?
2009. okt. 15. 13:01
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem egészen. Konkrétan a mydate-ről tudok nyilatkozni, egyszeri díj: 400 Ft + Áfa, ezzel 10 év aktív tagságot kapsz, nézheted töménytelen mennyiségben mások képeit, oldalait, levelezhetsz, chatel-hetsz, fórumozhatsz, szóval elég sokminden.
2009. okt. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
semelyikre
2009. okt. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
úúúúúú, a love.hu tényleg jó. Én is ott jöttem össze a párommal. Most voltunk 20 hónaposak:) Mondjuk ehhez szerencse is kell egy pici...hogy megtaláld azt a bizonyosat
2009. okt. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
jah, előző vagyok. ide ingyenes a reg.
2009. okt. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!