Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Melyik oldalt ajánljátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik oldalt ajánljátok társkeresésre? Randivonalat vagy a Csajok és Pasikat?

Figyelt kérdés

Esetleg valami mást? Mondjatok pro és kontra érveket is. Köszönöm!

25/F



2015. jan. 9. 00:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Egyiket se! Egyformán sz#r az egész!
2015. jan. 9. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha lehet mas alternativat adni akkor ezt ajanlom :) http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex
2015. jan. 9. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Tinder!
2015. jan. 9. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Badoo
2015. jan. 9. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Kedvesem.hu én ismertem meg már nőket ezen.
2015. jan. 9. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Randivonal szerintem jó. Esetleg kedvesem.hu és parom.hu
2015. jan. 9. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia! csajokespasik.hu


Tapasztalatom: 3 hónapja regisztráltam és 2 hónapig voltam aktív rajta. Ez idő alatt

30 lánynak írtam, ebből

10 lány írt vissza, ebből

4 lánnyal randiztam, ebből

3 lányt megcsókoltam, ebből

2 lánnyal lefeküdtem.


Nagyon tudom ajánlani a csajokespasik.hu-t emiatt! A második lány akivel lefeküdtem, most a barátnőm. Annyi, hogy ne legyél zsugori és szerintem fizess rá elő. Havi 1500 forintért van már egy ilyen prémium extra bónusz előfizetés, amiért mindent tudsz csinálni az oldalon (levélírás, képek megnézése, láthatatlan üzemmód, stb-stb.). Szerintem ha nem bírsz/akarsz kifizetni 1500 forintot egy hónapra egy ilyenre, akkor inkább ne is akarj társkeresőzni. Hiszen gondolj bele, hogy a valóságban egy randevú többe szokott kerülni, mint 1500 forint. Ez a pénz semmi, cserébe egyhavi előfizetésért. (Ezt csak azért mondtam ilyen hosszan, mert sok nyomorult van, aki azt állítja hogy a világon a legnagyobb vágya szerető párt találni, de ennyi pénzt nem hajlandó kifizetni a siker érdekében.)


21/F

2015. jan. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ez most reklám volt?

Hát lehet, hogy előfizetéssel használható, de anélkül teljesen értékelhetetlen a CsP - még ahhoz is harmatos, hogy eldönthessem, akarok-e fizetni érte.

2015. jan. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Igen, reklámoztam, mivel nekem bevált. Ha valaki megkérdezi tőlem hogy melyik társkeresőre menjen a 100-ból ami létezik, akkor én ezt fogom ajánlani, mert nekem úgy bevált, hogy ezt próbáltam ki elsőnek és nem is akartam máshová menni róla.

Nekem azért is jó, mert 14 éves kortól lehet regisztrálni rá, én pedig szívesen ismerkedem 16-17 éves lányokkal is.


Mint amikor valaki megkérdez téged bármiről, hogy mit vegyen magának, milyen szolgáltatást válasszon, akkor te mondasz egy konkrét márkát, vagy típust, vagy céget vagy bármit, mert neked az vált be nagyon. Ez is ilyen.


Előfizetés nélkül biztos fos, mint minden társkereső amire elő is lehet fizetni. De mondom, akinek nem éri meg 1 hónapnyi előfizetés kb. 1 darab randi árát az

1. Nagyon el van látva nőkkel, puncikkal, szerelemmel, intimitással, szexszel, ezért nem akarja, nincs szüksége rá.

2. Zsugori és/vagy mégsem olyan fontos neki a pártalálás, hogy ezerötszáz (!) forintot rászánjon.


Szerintem a kettő közül inkább az utóbbi. Ha neked vannak sikereid a való életben, van nőd akkor megértem hogy miért nem akarsz fizetni érte, de ha meghalsz egy kis intimitásért, szexualitásért, szeretetért és régen voltál utoljára sikeres, akkor nem értem miért nem próbálsz meg mindent, illetve nem értem hogy vagy képes 1500 forinton fennakadni.

2015. jan. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A Csajok és pasikon a városomból kb. 10 nő van fenn folyamatosan. Aki nem pesti, annak ez sem annyira jó megoldás.
2015. máj. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!