Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért akarják sokan a facebook...

Miért akarják sokan a facebook-ot társkeresésre használni?

Figyelt kérdés

Főleg fiúk/férfiak.

Egyszerűen nem erre való. És miért csodálkoznak, ha egy lány nem szeretne ott ismerkedni?


2014. febr. 8. 18:04
 1/8 anonim ***** válasza:

Te miért csodálkozol azon, hogy én meg nem fogok odamenni az utcán, olyan ürüggyel hogy nagyon szép az arcod, meghívhatlak valamire? Erre kb egyből "Húzzál már innen beteg állat" lenne a válasz...

Nektek se a társkereső, közösségi oldal, email nem jó mert azt hiszitek valami Brazil stricinek lesztek eladva.

Tehát mondd csak, hol lehet ismerkedni anélkül hogy hülyét csináljak magamból?

21/F

2014. febr. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A társkereső pont erre való, szerintem utcán is lehet ismerkedni (nem, nem minden lány "flegma p.csa" attól, hogy egyes férfiak csak őket találják meg). Viszont egy közösségi oldalon a legtöbb ember olyanokkal szeretné tartani a kapcsolatot, akiket MÁR ISMER és nem mással.
2014. febr. 8. 18:19
 3/8 anonim ***** válasza:
elküldöd az illetőt, és kész.. am mi ott ismerkedtünk meg, és 3 éve járunk:)
2014. febr. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
"Mièrt?" -azèrt, mert aki magányos, az esetlegesen át is nèzi egy-kèt ismerős ismerőseit, ès ha talál valakit, akit szìvesen megismerne, akkor ìr neki. Ezèrt. Ja, mivel ki lett hangsùlyozva, hogy a face számodra csak az igazi valòs ismerőseid számára lètezik (ès nyilván vèletlenül sem ismertèl meg senkit internet àltal), ìgy fekvetődik bennem a gondolat, hogy eleve nem azzal van problèmád, hogy valaki ismerkedni szeretne Veled facebookon, hanem az, hogy egyáltalán valaki bárhol ismerkedne Veled. Hiszen az felhùz, hogy kapsz egy idegentől egy levelet, akkor szinte biztos vagyok benne, hogy ilyesmi èrzèseid lennènek, ha valaki odalèpne hozzád a buszmegállóban, suliban, munkahelyen, szòrakozòhelyen, okmányirodában is, lehet mèg rendőrt is hìvnál, ha odalèpne az idegen ès megszòlìtana. Nem is ismered sem Őt, sem a szándèkait. Csak az elborult elmèd által burkot vonsz magad köré, amibe belèphetnek az ismerőseid, akiket valamikor csak megismertèl valahogy... Bár lehet, hogy akkor mèg nem voltál ennyire elvakult, asszociális jellem. Mindenesetre gáz, hogy nem lehet a közeledbe fèrkőzni. Ez nyilván egyfajta fòbia, fèlelem. A Te problèmád, kezeltesd magad, ne pedig ismeretlenül vèlemènyezz ès bèlyegezz meg másokat!
2014. febr. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Én nem bélyegeztem meg senkit. Viszont SZÁMOMRA idegen így direktbe a párkesesés interneten keresztül, társkeresőzni sem szoktam, tehát a facebook-ot sem erre szeretném használni. Tudod léteznek ilyen emberek (nem csak én), meg olyanok is, aki megsértődnek ezen és nem képesek megérteni, hogy van, aki egyszerűen nem szereti, ha vadidegenek a semmiből csakúgy írnak nekik ott, ahol egyáltalán nem várnák. Mondom, sértésnek veszik, mintha a másik ettől egy gonosz, aszociális szörnyeteg lenne, akinek a szenvedésük örömet okoz (mert ezt a tendenciát látom mostanában).

Egyébként ha tudni szeretnéd, vannak netről barátaim, nem is egy, viszont nem "próbaszerencse" elven ismertük meg egymást, hanem a közös érdeklődési kör által, ami szerintem nagy különbség.

Továbbá, máshol nem zárkózom el az ismerkedéstől, nem vagyok aszociális egyáltalán, szóval köszönöm, de nem szorulok kezelésre.

2014. febr. 11. 12:24
 6/8 anonim válasza:
Ès ha valaki ìr Neked -akivel persze nem foglalkozol- azzal nem lehet vèletlenül sem közös tèmád, azonos hobbid, politikai vagy vallási nèzeted, kedvenc együttesed, ìròd, költőd stb? Szerintem de, lehet, viszont ha esèlyt sem adsz sosem fog kiderülni. De valòban vannak buktatòk a netes ismerkedèsben, naès? Ha pl egy állòfpgadáson megismersz egy jòlöltözött fazont, az nem lehet egyáltalán bűnöző, talán èpp gyilkos? Dehogynem, volt már ilyenre is pèlda. A valòság ès a virtuál szinte ugyanaz: a farkas mindig báránynak akarja mutatni magát, a nyùl pedig oroszlánnak, tehát butaság azt állìtani, hogy egyik biztonságosabb a másiknál, mert nem. Viszont sok mùlik az ember hiszèkenysègèn. Ha hiszèkeny vagy, a valòs èletben is át tudnak verni, ha meg egèszsègesen gyanakvò vagy, akkor a virtuálban sem, de kár is ezt ragozni, csak az egèsz ìgy tènyleg ùgy fest a Te elkèpzelèsed alapján, mint ha az internet csak az aberrált, perverz, brutális gyilkosokè lenne, a valòság pedig csak a legtisztább lelkű papokè. Tèvedèsedre csak annyit, hogy ha ez tènyleg ìgy lenne, akkor számtalan milliárd ember "vadászna" a facebookon, miközben csak nèhány százan vagy nèhány ezren èlnènek eme Föld nevű planètán :)
2014. febr. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

"...az egèsz ìgy tènyleg ùgy fest a Te elkèpzelèsed alapján, mint ha az internet csak az aberrált, perverz, brutális gyilkosokè lenne, a valòság pedig csak a legtisztább lelkű papokè."


Nem tudom, hogy ezt melyik mondatomból sikerült leszűrni, szerintem inkább csak beleláttad.

Annyiról van szó, hogy nem szeretek DIREKTBE INTERNETEN PÁRT KERESNI, mert szerintem erőltetett és izzadságszagú az egész, másrészt jobban szeretem, ha valakinek a szemébe tudok nézni, látom a gesztusait. Lehet, hogy Te ezt nem igényled, de én igen.

2014. febr. 11. 14:38
 8/8 anonim válasza:
Abbòl szűrtem le, hogy föntebb volt egy feltètelezèsem, miszerint nyilván minden mòdon elszigetelődsz az ismerkedèsről, amire olyasmi választ adtál, hogy leginkább interneten nem ismerkedsz. Ebből mi mást lehet leszűrni szerinted? Nekem vègülis mindegy, hol ès kivel ismerkedsz egyèbkènt, ez mondjuk legyen a Te dolgod. Viszont ha Tèged ez ennyire zavar, ha Te ezt ennyire utálod, akkor mi a bùbánatos taknyosbagoly köpetèèrt itt siránkozol ès háborùzol ahelyett, hogy inkább beállìtanád azt a taknyántenyerölt facebookot, hogy csak az ismeròseidtől kapj üzenetet? Ez lenne a leg logikusabb szerintem...
2014. febr. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!