Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak hogy ne görcsölj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy ne görcsöljek rá a társkeresésre?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék már pasit, de valahogy nem találom az ideális pasit és már nagyon hiányzik. 20/N
2013. dec. 23. 23:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Mert milyen neked egy ideális pasi...? És sehogy nem lehet nem rágörcsölni mert akinek már régóta nem volt az nem is fogja tudni elengedni magát ilyen téren soha. Ezt csak azok mondják akiknek mindig van valami alkalmi szex, például "ne görcsölj mert megérzik rajtad". Mintha egy szomjan haldoklónak mondanád azt, hogy ne legyél szomjas...
2013. dec. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ne ideálist keress
2013. dec. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Butaság, amit az első mond..nekem sin cs évek óta pasim, és nem nagyon érdekel. Próbálom az élet apró örömeit élvezni, járj el bulizni, hidd el ott lesz aki növelje az önbizalmad :)
2013. dec. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Dehogyis ... az egyik emberke nem jól mondja... tehát az ideálisat keresd... ne a tökéletest... tökéletes nincs... (tudom , olyan nincs hogy olyan nincs) de az ideális a legjobb mindig. Illetve nyisd ki a szemed, biztos van egy sor, mint a bankoknál.....
2013. dec. 23. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ez jó kérdés....

Én is ilyen vagyok egyre jobban görcsölök de hiába élőbe arra nem vagyok képes hogy egyszerűen leszólítsak egy lányt főleg ha csak sima útbaigazítást kérnék tőle és nem is szándékoznék vele ismerkedni. Boltokban, vagy egyéb hivatalos helyeken is már sok velem egy idős fiatal hölgy dolgozik és ott gond nélkül meg a leszólítás, igaz nem ismerkedni megy oda az ember. De már neten is egyre nehezebb nekem.

Valóban az a baj hogy nem volt még barátnőm.

Jó kavartam már csajokkal tehát nem vagyok teljesen tapasztalatlan de komoly dolog sosem volt belőle. És most hogy már ezek a kavarások is eltűntek az életemből valóban egyre nehezebb.

Már szeretnék egy tartós kapcsolatot, és hiába próbálom legyőzni hogy ne görcsöljek rá, 1-2 napig sikerül de utána még rosszabb lesz mert éjjel valahogy a tudatomba kerül hogy egyedül vagyok. Vagy ha csak picit elmegyek sétálni akkor is biztos belebotlok egy szerelmes párba és akkor egyből elkap az ideg hogy nekem nincs még kapcsolatom. Egy időre letudom kötni magam, akkor nincs ezzel baj de hosszú távon hogyan lehetne ezt elérni azt még nem tudom...

21/F

2013. dec. 23. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én 3 évig voltam egyedül. Aztán mikor nem görcsöltem rajta, nem foglalkoztam a témával hanem úgy voltam vele, hogy olyan dolgokkal töltöm az időmet, amik tényleg tőlem függnek, megtetszettem valakinek. Össze is jöttünk, bár pár hétre rá szakított velem. Ebben nagyrészt az lehetett, mert rágörcsöltem onnantól kezdve. Túl nagy változás volt. Na de a történet eleje még jól jöhet neked is. Most én is erre akarok visszahangolódni megint. De menet közben magadat is építheted pl. csernus a fájdalom arcai című könyvével, számomra hasznos volt, bár kinek hogy. De találkozgathatsz is csak úgy valakikkel. De egyedül kell először boldognak lenned. Nekem ez jött be, majd meglátjuk bejön e még egyszer :)
2013. dec. 23. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mindenemet (vesémet kivéve) odaadnám már egy csajért, de úgy néz ki a netről vajmi kevés esély rá hogy megfelelőt találjak. Ha mégis sikerülne, na ott biztos erőltetném a dolgokat, mert hát ez itt olyan, mint félig megnyert lottó ötös. :D 21/F
2013. dec. 23. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Írtam privit, kérlek olvasd el.

2013. dec. 23. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nyugodtan ismerkedhetsz itt is. Pár levél után csak kiderül, hogy érdemes-e vele találkozni, aztán élőben elválik, hogy mi alakul.
2013. dec. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!