Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon szégyellnivaló a 70A-s...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szégyellnivaló a 70A-s mellméretem, megműtessem? (azaz nagyon kicsi)

Figyelt kérdés

Most jó lenne ha nem csak az írna aki még egy darab húsra is rá indul , hanem aki komolyan veszi.


Szóval kis mellem van, ez mellett is ilyen Kate Moss féle és olyankor "szép" pici helyes meg minden, de az a baj vele, hogy nem mindig áll mindig olyan szépen és nem mindig hegyes, és amikor nem az, akkor meg a formája, tartása is meg ahogy kinéz, csúnyább és kissé távol ülő lesz. Titeket zavar ha kicsi és mégcsak nem is mindig áll tökéletesen!?


Mellesleg annak örülnék aki meg tudja mondani, hogyan lehetne mindig hegyes és olyan kicsi az udvara, és miért változik ennyire sűrűn.

Nagyon gondolkozom műtéten.


22L


2015. máj. 14. 16:43
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Szerintem az, hogy műttesd-e magad inkább saját önbizalmi kérdés legyen ne pedig mások véleménye alapján. A leírásod alapján például nekem pont az ideálom a méreted, mert én alapból nem bukok a nagy méretekre, de ezzel sokra nem mész ha te nem érzed így jól magad :) 25/F
2015. máj. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:

Bármikor cserélnék veled, nekem 90D a mellem, de annyira csúnya és lóg, hogy ennél minden jobb lenne :(

Egyébként nagyon sok srácnak a kis cici jön be.

20/L

2015. máj. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

jó de nagyon zavar, hogy nem mindig áll olyan szép hegyesen kis udvarral, hanem csak néha, főleg h fázom v fürdésnél vagy ilyesmi.

Pedig úgy még talán nem zavarna ennyire, de így katasztrófa, nm tudom elképzelni, hogy van aki számára ez vonzó lehet.

2015. máj. 14. 16:51
 4/26 anonim ***** válasza:
Akinek van egy kis esze az tudja, hogy nem tökéletesre szabva születnek a nők se :) Van akinek félre állóbb van akinek nem, van akinek kerekebb van akinek nem, a bimbó is egyénenként más és időközben is másképp állhat ahogy te is írtad függően a külső tényezőktől. Hidd el, hogy biztosan van akinek így is tetszik. Ennyire nem veszünk el mi pasik a részletekben :) Első voltam :) 25/F
2015. máj. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
0%
Még olyan férfivel nem találkoztam aki jobban örült volna egy kicsinek,mint egy nagyobbnak,hiába írja ezt mindenki.Egy nő úgy nőies és szép,ha szép dekoltázzsal rendelkezik,amit nem a push up melltartóval tuningol fel.A ruhák is sokkal szebben állnak egy nagyobb méreten.A helyedben megműttetném,mert sokat ront az önbizalmon.
2015. máj. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:

A bimbi akkor lesz hegyes, ha fázol, és ha nemi izgalomba jöttél (vagy ez utóbbit nem tudom, nálam akkor lesz feszes a cici és hegyes a bimbi). Különben alaphelyzetben olyan kis semmilyen.


Szerintem a pasik nagy részének ez bőven jó, nekem csak egy kosármérettel van nagyobb, de nem olyan régen még én is kb ekkorával büszkélkedhettem. Soha egy pasit nem zavart, és még csak eszükbe se jutott volna emiatt nem kényeztetni őket szex közben, vagy bármi. Szerintem ez a kérdés nem a külső környezettől függ, hanem a te hozzáállásodtól- ha vonzónak tartod magad, kis mellek ide vagy oda, akkor más is így fog látni. Ha viszont te a műtétet látod egyedüli megoldásként, akkor tedd azt. Bár előtte gondolj bele, hogy ha nagyon sok kosárméretet akarsz rajta növelni, akkor szinte garantált, hogy csúnya lesz a végeredmény, és hiába lesz nagy, akkor érzéketlenebb lesz, sok pasi panaszkodik a tapintásra is, és attól még nem lesz a bimbó kis helyes hegyes.

2015. máj. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
inkább a kicsi mint a mű. csak ennyit mondok. a férfiak 95%ának taszító a szilikonvölgy
2015. máj. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

Én a kis melleket szeretem. Volt barátnőmnek is kb ekkora volt, és nagyon izgatott engem vele :D Sok srác van még aki a kis mellű lányokat szereti, sokkal több mint hinnéd.

Egyébként meg, ha ezt nem is néznénk a természetesség mindig jobb mint egy mű.

2015. máj. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

amúgy nem akarnám megműtettni nagyra mert nem tetszik, kifejezetten taszít, hanem csak a forma miatt illetve max egy-két mérettel lenne nagyobb.

Hát sajnos aki számításba jön az a nagy mellekre bukik, vagyis megtudtam, szóval ezért is frusztrál ennyire...

2015. máj. 14. 17:21
 10/26 A kérdező kommentje:
* a bukikot úgy értem, hogy ha már mellről van szó akkor abból inkább nagy...
2015. máj. 14. 17:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!