Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet, hogy azért nem találom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy azért nem találom a közös hangot a nőkkel, mert túl kimagasló az intelligenciám?

Figyelt kérdés
2015. máj. 14. 20:55
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:
Nem, mert mint köztudott a trollok ostobák.
2015. máj. 14. 21:26
 12/32 A kérdező kommentje:

Ráadásul, tényleg fültanúja voltam a minap egy olyan beszélgetésnek, mely lányok között zajlott a metrón:

Az is baj, ha a férfi túl okos, vagy sokkal műveltebb a lánynál, mert akkor nem lesz sok közös témájuk é ez hosszú távon nem egészséges.

2015. máj. 14. 21:28
 13/32 anonim ***** válasza:
Nem, a legjobb trollok okosak :) De te nem vagy az... :p
2015. máj. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:

8#-as ez a két fogalom gyakran együtt jár, az intelligenciával nő a "pofa" méretei is, persze csak egy bizonyos szintig és bizonyos ember fajtánál, akiknél az intelligencia azon területén is jelen van, hogy tudják mit mikor és hogyan mondjanak tegyenek stb. az intelligenciának több formája fajtája van és ezt mindet nem tehetjük egy kalap alá


7#-es voltam

2015. máj. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
Igy jártál, intelligensen de p.nci nélkül kaparnak majd el... Szerintem tettesd magad átlagosnak hogy legalább egyszer d.ghass!
2015. máj. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
Én azt tapasztaltam, hogy a valóban intelligens emberek nem hangoztatják, hogy milyen okosak, mert pontosan tudják, mennyi mindent nem tudnak még. :) Én egyébként a kimondotta okos férfiakra bukok, akik valóban azok. Csak ilyen párom volt, most ilyen férfi mellett vagyok. Nekem ez a perverzióm. Én is okos vagyok, de nem szeretem, ha a párom velem egy szinten van, vagy nálam kevésbé okosabb. 23/N
2015. máj. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:

"ez a két fogalom gyakran együtt jár, az intelligenciával nő a "pofa" méretei is"


Nem csak a pofa mérete nő, hanem minden másé is. ;)

2015. máj. 14. 21:45
 18/32 anonim ***** válasza:

mindig le kell ereszkedni :( ez van. :,D


egyébként meg mi az hogy valaki okos? 2 perc alatt fejti a keresztrejtvényt? a NASA-nál dolgozik? fejben számol mindent?

egy nő se tudná megválaszolni,elé dobnak egy választékosan beszélő diplomást,és kész a csoda,ennyit jelent nekik.Mert többségük csak azt látja ami rögzült benne.

Láthatjuk itt is.



az okos,aki mindig alkalmazkodik a helyzethez,és eléri a célját bármilyen módon.Semmi más nem számít,ez az életrevalóságot jelenti.

2015. máj. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem, az intelligencia és a kommunikációs készség nincs összefüggésben, sem egyenesen, sem fordítottan nem arányosak egymással.
2015. máj. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
#19-esnek igaza van.
2015. máj. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!