Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet, hogy azért nem találom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy azért nem találom a közös hangot a nőkkel, mert túl kimagasló az intelligenciám?

Figyelt kérdés
2015. máj. 14. 20:55
1 2 3 4
 21/32 Bino ***** válasza:
Egoista.
2015. máj. 14. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
Igen, ez azért van. Ha a szívedre hallgatnál nőügyekben, meglenne az a közös hang.
2015. máj. 14. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
Szerintem simán. A nők számottevő része elég ostoba. Én felvállalom, lenézem őket, egy-két kivétellel, mint pl. a feleségem.
2015. máj. 14. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
Úgy általában az emberek számottevő része elég ostoba. Jó ideig le is néztem őket egy-két kivétellel, de aztán rájöttem, hogy ez így túl kézenfekvő és unalmas hozzáállás.
2015. máj. 14. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
Zsombor te vagy?
2015. máj. 15. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
Geri?
2015. máj. 15. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
23-as vok: a férfiakat is lenézem. Úgy általában elég suttyóknak tartom az embereket. Vannak kivételek persze, amik erősítik a szabályt. Nem akarok off-topikolni, de ott van plö. Tap.....
2015. máj. 15. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim válasza:
cigány vagy!
2015. máj. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

Ahhoz túlságosan értékes az időm, hogy végigolvassam a sok választ, szóval elnézést ha már valaki fejtett ki hasonló véleményt, de nagyon megnevettetett a kérdésed, így mindenképp ki akartam fejteni, hogy mit gondolok erről.

Az első gondolatom az volt, hogy csak valami kamu kérdés, amiben le akarod tesztelni az emberek reakcióját vagy valami ilyesmi.

De az is megfordult a fejemben, hogy talán komolyan gondolhatod a kérdést. Szerintem nem kellene, hogy egy nő számára riasztó legyen a "kimagasló intelligencia". Én szeretem, ha lehet valakivel értelmesen beszélgetni, ami valljuk be ritka kincs manapság.

Szóval szerintem ne aggódj, (már ha a kérdés valódi), attól amiért intelligens vagy meg fogod találni a közös hangot a nőkkel. Ezen az állapoton úgysem tudsz változtatni... illetve tudnál, de szerintem nincs is annál kiábrándítóbb ha valaki butának tetteti magát.

2015. máj. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 apababa ***** válasza:
lennék én szerény , na de mire!
2015. máj. 16. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!