Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van elkeseredve sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van elkeseredve sok lány ezen az oldalon, hogy nem talál senkit?

Figyelt kérdés

Mármint konkrétan értem persze, de ezek a hozzáálások... Öngyilkosságon gondolkozik, meg minek élni... Én ezt nem értem. Nem könnyű dolog megfelelő partnert találni persze, de hát miért jutnak rögtön ilyenek az ember eszébe?

Vannak srácok akik 10-20 lekoptatást kapnak félévente és mégsem omlanak össze. A másik meg, van ilyen haverom is, otthon ül, senkihez nem megy oda sosem, és sír, hogy miért nincs neki senki... És a lányoknak is lehetne kezdeményezni azért néha. Ha ennyire kéne valaki, akkor fogod magad és odamész egy sráchoz aki tetszik. Teljesen felvilágosult világban élünk, kezdeményezzen a bátrabb, ne pedig nem szerint.


2015. máj. 15. 11:50
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Fiúk is elvannak,szóval ne általánosíts!
2015. máj. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
igazad van! ha pár kell tegyek érte! pl ha pénz kell elmegyek dolgozni! engem 5 csaj utasított vissza fél év alatt de nem csüggedek majd csak akad csaj :)
2015. máj. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodj meg, nem csak a lányok vannak elkeseredve szép számmal olvasni itt megkeseredett férfiakról is.
2015. máj. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem általánosítok, nem írtam semmi ilyet ami erre utalna :) És persze, tudom, férfiak közül még talán több is van :D Csak most feltűnt pár napja pár tipikus kérdés itt az oldalon ami kérdést vetett fel bennem
2015. máj. 15. 11:58
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezt én sem értem.Jó,én is omlottam már össze nagyon valaki miatt,nemrégen.Mégis itt vagyok,és élek.Nem vágyom görcsösen párra,jó volt egyedül,és most is jó,csak már néha kicsit nyomasztó.Mégsem adom fel.Amíg nem találok olyat,akire vágyom,persze nem ugrom bele semmibe.Először belül tegye rendbe magát az ember,aztán jöhet a kapcsolat.
2015. máj. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
64%
A lányok is siránkoznak. De a férfiak is, ráadásul az itteni férfiak tetemes része rettentően nőgyűlölő.
2015. máj. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!