Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sok lány/nő van, aki nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok lány/nő van, aki nagyon vágyna valamilyen kapcsolatra de nem talál hozzá társat?

Figyelt kérdés
Neten ismerkedve beszéltem már néhány lánnyal aki így van vele, és akár alkalmi kapcsolatban is benne lenne, de ahoz sem talál társat. De nem csak alkalmi kapcsolatot keresők érdekelnek, hanem olyanok is akik komoly kapcsolatot keresnek vagy lazábbat, amiben a testiség miatt vannak együtt, de más is belefér, ismerkedés, közös programok, vagy bármilyen más kapcsolat. A lényeg hogy nagyon nem találnak hozzá partnert. Ez mennyire gyakori, sok ilyen lány van? És hol lehet őket fellelni? Ha valaki ilyen, az is írjon mindenképpen.

2012. szept. 7. 22:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
Ennek két oka van. Az egyik része csúnya és még szexre sem kell. A másik jól néz ki de úgy el van szállva magától, hogyha nem 500e a havi fizud és nem hasonlítasz Brad Pittre akkor szóba sem jöhetsz.
2012. szept. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

értelek :) te mindenfajta magányt enyhítenél, ugye Mr. Will Freeman?

gyereke is lehet, mi? :)


jó-jó, sok ilyen lány van, és sok ilyen pasi, csak nem találnak egymásra

2012. szept. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 okoska31 ***** válasza:

ezt írtad:


Neten ismerkedve beszéltem már néhány lánnyal aki így van vele, és akár alkalmi kapcsolatban is benne lenne, de ahoz sem talál társat


akkor miért itt próbálsz találni ilyen lányt, ahelyett, hogy ezeket a lányokat próbálnád meg felszedni?...

2012. szept. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

miért brad pitt-el kell állandóan jönni? szerintem ő kicsit se jó pasi.

kérdésre válaszolva: én keresek hasonló embert, de azért nem jön össze, mert anyám labilis természetű és egy idegrohama elijeszti a fiúkat.

2012. szept. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 ASOT ***** válasza:

és ezt most miért vetetted fel? Te akarsz lenni számukra a megoldás?

mert akkor alakítanod kell!

2012. szept. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezen az oldalon találod meg a legtöbb ilyen lányt. :-D Közöttük vagyok Én is. Persze nem alkalmit.
2012. szept. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

én most úgy vagyok vele h nem is kapcsolat, hanem csak néhány közös program is tetszene.

F

2012. okt. 10. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
nyilván -.-
2012. okt. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
56%

a netes srácok mindig szeretnének kihasználni, arra mennek.

de amikor megírom nekik, hogy én konkrétan benne vagyok alkalmiban, jé már vissza sem írnak...megijednek? én ezt nem értem. addig meg nyomulnak, mint atom.


szóval egyetlen egy alkalmim nem volt akkor, amikor kimondottan alkalmit kerestem.

most meg szeretnék komolyat. erre meg az nincs...

nem értem én ezt..

2012. okt. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én valami olyan emberre vágynék most, aki segítene túllépni egy szakításon. (lelkizéssel, programokkal, akár szexel, de főképp segítene /nem pénzügyileg mielőtt valaki félreértene/) Ilyen szerepre meg senki nem vágyik...


Nem hibáztatom őket. :(


21L

2012. okt. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!