Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mégis mi értelme az életemnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis mi értelme az életemnek ha senki sem tud engem szeretni? L/23

Figyelt kérdés
Már sokat gondolkodtam ezen. Miért születtem erre a földre ha rám semmilyen boldogság nem vár? Soha életemben nem voltam boldog. Még egy ember sem szeretett soha. Sem barátságból, sem szerelemből. Most azért mert csendesebb, nyugodtabb típusú ember vagyok azért? Nálam sokkal csúnyább és rosszabb tulajdonságú embereknek is van valakijük. Már sokat gondolkodtam azon hogy lehet jobb lenne ha már nem élnék. Már vénkisasszonynak érzem magam úgy sem fogok kelleni senkinek. Amúgy egyébként volt 3 rövidebb kapcsolatom, amiben nem volt szex, de ennyi. Szóval olyan mint akinek soha nem volt párkapcsolata.
2015. máj. 16. 16:42
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Szia!


Mozdulj ki, menj emberek közé, biztos felfigyel rád valaki! :)

Amúgy honnan írsz?

2015. máj. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Rossz a hozzáállásod. Azért nézd meg, hogy hány ember, akinek úgymond "van valakije" panaszkodik, hogy milyen sz..r együtt élni a másikkal.

Inkább arra törekedj, hogy megtaláld azt, akivel összepasszoltok. Felesleges vakon belemenni egy kapcsolatba, csak azért hogy legyen valakid.

2015. máj. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el valahol most is szeret valaki.
2015. máj. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
53%
Ezért tenni is kell valamit, az élet nem úgy működik, hogy ülsz a széken, jönnek hozzád a fiúk, oszt te meg válogatsz. Ha nem tetszik a jelenlegi állapotod, tegyél érte. Mindenkinek van valahol egy társasága - függetlenül attól, hogy megtalálta-e vagy sem -, ahol szeretik, becsülik és elfogadják.
2015. máj. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
83%

Fiatal vagy még, ismerkedj emberekkel ne legyél negatív. Teszel azért, valamit hogy ez változzon ? Ne más érdekeljen, hogy milyen meg, hogy van valakije hanem te magad, és az legyen a célod, hogy rendbe hozd az életed és találj társat ha arra vágysz. Biztos vagyok abban is, hogy nem azért alakult így mert csendesebb és nyugodtabb vagy, mert ez sokaknál még előnyt is jelentene. Fel a fejjel.


Az meg hogy nem szeretett még senki barátságból azt nehéz elhinni, a szerelem más kérdés, de nyugodj meg ez változni fog ha teszel érte, ha csak ülsz és várod a csodát akkor nem.

2015. máj. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Miért nehéz elhinni? Soha nem voltak barátaim.
2015. máj. 16. 16:55
 7/20 anonim ***** válasza:
Vénkisasszony... 35 éves múltam és még nem tartom magam vénembernek, pedig nekem sincs ezernyi barátom, szóval nem hiszem, hogy ezen múlna.
2015. máj. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
73%
Ba.szki napok ota itt nyavalyogsz! Menj már ki és csinálj valamit!! Mire vársz, mi fog történni, ha ide kiírod naponta, hogy szerencsétlen vagy?
2015. máj. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
kb ezerszer leírtad
2015. máj. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Utolsó 2: ez egy privát mágnes hozzászólás. Nem arról szól, ami le van írva, hanem ha leírja, akkor megvan estére a szórakoztató privát tömeg :)
2015. máj. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!