Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mégis mi értelme az életemnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis mi értelme az életemnek ha senki sem tud engem szeretni? L/23

Figyelt kérdés
Már sokat gondolkodtam ezen. Miért születtem erre a földre ha rám semmilyen boldogság nem vár? Soha életemben nem voltam boldog. Még egy ember sem szeretett soha. Sem barátságból, sem szerelemből. Most azért mert csendesebb, nyugodtabb típusú ember vagyok azért? Nálam sokkal csúnyább és rosszabb tulajdonságú embereknek is van valakijük. Már sokat gondolkodtam azon hogy lehet jobb lenne ha már nem élnék. Már vénkisasszonynak érzem magam úgy sem fogok kelleni senkinek. Amúgy egyébként volt 3 rövidebb kapcsolatom, amiben nem volt szex, de ennyi. Szóval olyan mint akinek soha nem volt párkapcsolata.
2015. máj. 16. 16:42
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
lehet hogy inkább egy idióta,ez a baja
2015. máj. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Vedd észre a nem tökéletes külsejű férfiakat is, és rögtön lesz, aki tud szeretni!
2015. máj. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
én szeretlek polgártársam! ne add fel...
2015. máj. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

mindig kiírod ugyanezt,már nem először olvasom,bár végig sem olvastam most.


de tudod hogy van ez,telik az idő és minden csak rosszabb lesz,de rövidebb :)

2015. máj. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Írj nekem, Én majd elveszlek feleségül, és boldogan élünk, mint hal a vízben.
2015. máj. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Ha nem hagyod, hogy szeressenek, akkor ne is csodálkozz rajta, hogy nem szeretnek.
2015. máj. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
örülj neki , így lehetsz szingli boldogan :P én is az vagyok és jobb mint bármilyen kapcsolat
2015. máj. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Kérdező, csak várd ki a megfelelőt.

Hidd el, sok pasi szenved ugyanettől. És igen, sok rossz tulajdonságú embernek van kapcsolata, ahol boldognak érzik magukat és a társuk lényegében szolgálja őket.


De én nem ilyet akarok. És talán te sem.


Az élet értelme nem a párkapcsolat kell legyen. Mindenki életének kell legyen valami azon túlmutató értelme. Én azt gondolom, hogy az enyém az lenne, hogy megvalósítsak valamit, vagy részese legyek valaminek, ami jobbá teheti mások életét.

Ugyanakkor én is szenvedek azért amiért te is.


Ha ennyire akarsz párkapcsolatot, talán próbáld ki a netes társkeresést vagy ismerkedést. Ott szinte garantáltan lesznek jelentkezők

2015. máj. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Írnék neked, de úgyse kellenék neked, mert ronda vagyok.
2015. máj. 17. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Kérdező, nem lehetséges az "véletlenül", hogy esetleg több olyan pasit is lekoptattál, akik akartak volna tőled valamit? Sok panaszkodó lányt ismerek, aki csak a nagyon jó hapsikra utazik, és az átlagosakat észre sem veszi!
2015. máj. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!