Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért zavarja a nőket az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavarja a nőket az olyan férfiak létezése, akik elkönyvelték, hogy hülyék a csajozáshoz, és inkább nem is próbálkoznak többet a lányoknál?

Figyelt kérdés

úgy vettem észre h itt az oldalon szeretik a lányok azokat a fiúkat leoltani, akiknek lúzernek v csúnyának hiszik magukat, nincs nagy tehetségük a lányokkal való ismerkedéshez, és inkább úgy döntenek, h nem erőltetik ami nem megy ne adj isten inkább prostihoz kezdenek járni. ilyenkor mindig jönnek a lányok akik hiénaként vetik rá magukat az ilyen srácokra és ezzel csak azt érik el, h a férfiakban megerősítik az ellenszenvet meg elmélyítik a lányok-fiúk közötti szakadékot. sok fiú nem születik csajozási képességgel meg macho adottságokkal és később se tudja elsajátítani ezeket van ilyen. de ami még érdekes az az, h a lányok fel vannak háborodva, ha néhány önmagát vesztesnek tartó srác nem akar többé csajozni.


szal a lényeg, ezt olvassátok : a lányoknak nem hogy inkább örülniük kéne, h megszabadulnak a lúzer esélytelen csúnya béna pasiktól? ehelyett inkább még beléjük is rugnak meg azon vergődnek, h milyen töketlenek a pasik, miközben a legjobb pasikra csorgatják a nyálukat de a fiúk többségét észre se veszik csak akkor ha a földön fetrengve bele lehet taposni őket a sárba. érti vki a női logikát?


2015. máj. 17. 12:07
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
64%

Kevésbé lettél volna szánalmas, ha nem sütöd el a női logikás sz@rságot a végén. :D

Én férfi vagyok, de amúgy szerintem azért zavaró, mert magadnak is ártasz ezzel, és szinte biztos, hogy nem igaz az, hogy nem tudnál magadnak szerezni nőt. A "csajozás" nem egy mesterség, amihez némelyek hülyék és kész... És alaptalan, néha egész női nemet sértő, csal általad (meg néhány hozzád hasonló által) ténynek vélt dolgokra alapozod azt hogy "hülye vagy a csajozáshoz".

2015. máj. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
71%
Csak segíteni akarunk az életképteleneknek! Már ez se becsülendő?
2015. máj. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
74%
Engem úgy általánosságban idegesítenek azok az emberek, akik csak rinyálnak azért, hogy szar a sorsuk, de a nyígáson és az önsajnáltatáson kívül nem tesznek semmit, hogy jobb legyen nekik. Na, ezek a pasik éppen ilyenek, engem spec. ezért zavarnak. Nőben is van ilyen, az is pont ennyire irritáló.
2015. máj. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
61%

Szemléltessem egy egyszerű példával?


Állítsunk a nők elé 100 párkereső férfit. Megvan? Ebből a 100 férfiból 10 egyed marha jól néz ki, és a lányok ezekre azonnal elkezdenek csöpögni. A maradék 90-ből esetleg még 10-nek adnának esélyt amolyan ha ló nincs, jó a szamár is alapon. Marad 80 férfi. Azaz 80 férfi még mindig megpróbálna ismerkedni a lányokkal teljesen esélytelenül, meg már amúgy is a könyökükön jön ki a nőknek, hogy folyton mindig bepróbálkozik náluk valaki. Ebből a 80 férfiból azonban 40 úgy dönt, hogy végleg feladja a csajokkal való ismerkedést. Marad 40. Szóval ezzel is megkönnyebbülnek a nők, hogy 80 helyett már csak 40 kan csapja nekik a szelet. Értitek? Tehát megszabadultak a zaklató srácok felétől! A logika azt diktálná a nőktől, hogy végre megszabadultak egy csomó lúzer hülyegyerektől, de nem! Még nekik áll feljebb, s elkezdik csűrni-csavargatni a sztorit, hogy vannak ilyen srácok, akik ugyebár lúzerek, akiknek soha a büdös életben sem lenne esélyük a nőknél, mégis ilyen könnyen feladják, habár esélyt a rohadt életben sem adtak volna nekik! :D Na ez a női logika, kérem szépen!

2015. máj. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
34%
Egyszerűen gonoszság. Nem kell túlbonyolítani.
2015. máj. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
49%

# 4


Egyszerű hazudozás, amit leírsz, csak nem szándékos. A lényeg, hogy te elhidd, és nyugodt, boldog legyél. :)

2015. máj. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
11%
4-es: ha a nemeket felcseréled, pont így működik visszafele is.
2015. máj. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
19%
Nem működi visszafelé. A csúnya nőkbe nem rúgnak bele a férfiak, nem nevezik lúzernek vagy akárminek. Ez speciális női tulajdonság.
2015. máj. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
33%

Kérdezőnek és a 4-esnek maximálisan igaza van. :)

Ja és amit előttem írtak,azt megcáfolnám.

Tehát ha valóban semmit nem tettem volna érte,akkor nem érdekelt volna az egész.Azonban 8 éven keresztül csak ezért próbáltam küzdeni,sok dolgot megtettem érte.

Nagyon sok nőnél kezdeményeztem élőben is,neten is.

Aztán sportoltam,kondiztam,a hajammal mindig próbálkoztam hogyan lenne jó,zseléztem is sokáig.

Ismerősökkel is anno folyamatosan eljártunk sok helyre,saját bulikat is tartottunk stb.

És mi lett az eredménye?Egy nagy 0.Olyan szinten nem érdekeltem a nőket,hogy hihetetlen.Bármit csináltam,semmi nem volt jó nekik...

Szóval tessék,tettem érte nagyon sok mindent,mégsem jött össze semmi.

23/F

2015. máj. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
66%

#6: Már miért lenne önámítás? Miért igazolja a szavaimat a valóság? És hogyhogy nemcsak nálam igazolja, hanem rengeteg más srácnál is? Jaaa, hogy sok a lúzer? Na látod, még egy ok, hogy a lúzerekkel nem kell foglalkozni. Te sikeres vagy a nőknél, a lúzerek meg nem, s a lúzerek egy része idővel feladja.


#7: Sajnos pont, hogy nem így működik. Akármikor végigsétálsz az utcán, boltban, suliban, tényleg bárhol, a nők legalább 60-70%-a nagyon jól néz ki, mert a férfiak "szűrője" sokkal tágabb keresztmetszetű, mint a nőké. Legyen az a nő kicsit husibb, legyen vékonyabb, sportosabb, nőiesebb, szőke, barna, magas, alacsony, kis mellű, nagymellű, sok-sokféle tetszetős variáció fordul elő közöttük. Mivel nincs konkrét ideál (csak szőke, csak 178,45 centi magas, csak 88-as mellméret), így a nők sokkal nagyobb hányada jut át a férfiak tetszési küszöbén. A nőknek meg mik is az elvárásaik? Hű! Minimum 180 centi, minimum rogyásig izmok, minimum barna haj és arcszőrzet, minimum egyenletesen napbarnított, hibátlan bőr, minimum népszerűség, minimum metroszexuális megjelenés. A nők rostáján a férfiak csupán elenyésző hányada esik át, amíg a férfiakén a nők jelentős része. Ja, és ezek szinte csak a külsőségek.

2015. máj. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!