Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mindig csak az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig csak az ilyen srácok próbálkoznak? 15/L

Figyelt kérdés

Rovid leiras magamrol:170cm es 55kg,picike mellek,kerek fenek,vekony derek,hosszu labak,mikor kicsit vekonyabb voltam azt mondtak ugy nezek ki mint egy modell.Hosszu hullamos barna haj,fekete szem,feher bor.

Kozvetlen vagyok,szeretek jokat nevetni,pozitivan allok mindenhez es mindenkihez.Szeretem a termeszetet es a barataimat.

Sok fiu megnez,de egyiksem jelol be facebookon es nem jonnek oda beszelgetni,SEMMI!!

Ha en ,,kezdemenyezek" akkor leraznak,utana meg bamulnak.Ha probalkoznak is nalam,akkor is csak olyanok hogy ,,ennel is beprpbalkozok hatha horogra akad".Vagy olyanok akik egyaltalan nem tudnak helyesen irni/tipikus nyomulos videkiek/kisebbsegiek/pedofilok

Mas miert talal maganak normalis,minimum apolt es atlagos kinezetu fiut?Engem miert csak az ilyenek talalnak meg?


2015. márc. 28. 16:11
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Annyit még,hogy nem kerek privatot!
2015. márc. 28. 16:12
 2/19 anonim ***** válasza:
69%
Gondolom te is olyan lány lehetsz, aki egy huszonévest lepedofiloz, igaz?
2015. márc. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
0%

nem tudom, de leszel a feleségem?!

a leírásod alapján én szívesen megismernélek :D

2015. márc. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg van nálad fehér bor!
2015. márc. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Szerintem egy 28 evesnek nem egy korombelivel kene kezdenie...kicsit konzervativ vagyok e teren.
2015. márc. 28. 16:13
 6/19 anonim ***** válasza:
Félnek hogy túl jó vagy nekik :)
2015. márc. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
6:ez hihetetlen...a kornyezetembe mindenki ezt mondja,de en nem hiszek ebben,hiszen mindenki a leheto legjobbra torekszik,nem?:/
2015. márc. 28. 16:16
 8/19 anonim ***** válasza:
41%
túl nagyok az igényeid 15 éves létedre ! és igen is sok tini lány férfival jár többek közt én is :) 16 l
2015. márc. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Szerintem egy kicsit el vagy szállva magadtól, Csibém.
2015. márc. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
8: Hat azert egy normalis huszoneves nem var tobb mint fel evet ram...aki ilyen koru volt es probalkozott mar azzal kezdte hogy mikor lesz agytorna...szoval oket inkabb kihagynam.Nekem kb a 15-19 eves korosztaly tetszik a legjobban.
2015. márc. 28. 16:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!