Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hány nőre jut egy határozott,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány nőre jut egy határozott, magabiztos, magas, okos, férfias pasi? Sok ilyen pasi van, tehát minden nő talál magának előbb utóbb egy ilyen pasit?

Figyelt kérdés
2014. jan. 6. 21:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, ahogyan az oldal is bizonyítja, tele a világ ilyen emberekkel :). Szerintem minden nőre 2-3 ilyen jut.
2014. jan. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem, a számítás rossz: nekem több nő is jut egyszerre!
2014. jan. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mivel a pasik nagy része előbb-utóbb kinövi a kisfiús viselkedést és megszerzi a kellő önbizalmat, élettapasztalatot is, elég sok ilyen férfi van. Kivéve a magasság, mert nőni egy idő után már nem nő az ember, akármekkora is az élettapasztalata. :D
2014. jan. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ízlés kérdése kinek ki a férfias. Én személy szerint 5 év ismerkedés, próbálkozós, randizós, néhány hónapos párkapcsolatos időszak után konkrétan 1 számomra abszolút férfias, magas, határozott pasival találkoztam aki már 2 éve a férjem is.


A többi számomra nem volt 100%-ig férfias, valami mindig hiányzott, ezért is hagytam ott őket idővel. Mert számomra a férfiasság nem csak külső dolog, és volt amikor később jöttem rá, hogy nekem nem oké valami.


27/N

2014. jan. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!