Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok titeket mennyire zavar, ha nem tökéletes a srác fogsora?

Figyelt kérdés
Légyszi kort is írjatok.

2015. máj. 17. 20:27
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
64%
Ha kicsit kusza, de az oszkepen nem ront, akkor nem zavarna. Ha apolatlan, akkor igen! 30
2015. máj. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Attól függ.

Volt olyan párom, akinek olyan szinte sz...r állapotban voltak a fogai, hogy kilátszott a foghúsa.

Sokszor nem mosott fogat és beleragadt az étel.

Gusztustalan volt.

Ha kicsit összevissza állnak, vagy bulldogharapása van, az még rendben.

2015. máj. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
en majdnem mindig azt nezem eloszor meg ismerkedeskor ...nem kell hogy tokeletes legyen meg porcelan...de jarjon fogorvoshoz es apolja.
2015. máj. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Nem baj, ha nem tökéletes a fogsora (ha pl kicsit kusza) de ápolt legyen és tiszta a szája.
2015. máj. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Az összkép után a kezet feneket és a szájat-fogait nézem meg egy férfinek először..


De nem azt várom,mhogy szabályos egyenes fogai legyenek, vagy hófehér ami vakít, hisz ezek nem mindig adatnak meg.. De ne legyen hiányos (elöl) ne legyenek szuvasak.. Egy oylan szájat nem csőkolnék meg, plusz büdi is..

Tehát legyen ápolt...

2015. máj. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Jah bocs 28 éves vagyok..
2015. máj. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Ha ápolatlan nagyon zavar. Akkor igazából nem is keresném a társaságát. Ha ferde/ kusza nem különösképpen. A páromnak is kicsit ferde, de ápolt és egészséges :) 19/L
2015. máj. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Engem zavarna. Bár kicsit ellentmondásos, hiszen a férjemnek sem túl szépek, de nála tudom, hogy genetika. Hiába jár fogorvoshoz rendszeresen, veszünk fogkefét márkásat, szájápolási termékeket és drága fogkrémeket, nem használ sajnos, és nálam sem. Ápoljuk őket, de nem tudom, mit tudnánk ennél többet tenni.

De ha egy pasinál nagyon látszik, hogy nem ápolja, pl. huszonévesen már szó szerint feketék vagy nincs, az szerintem gáz... :(

2015. máj. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Engem az zavar, ha az első fogai kiállnak, ezen fogszabályzással segíthetett volna, vagy ha rohadtak a fogai.
2015. máj. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
A fogaim ápoltak,csak hiányzik a szemfog és a metszőfog közötti kis fog minkét oldalon,a hiányát a többi fog kitöltötte,de azért vannak rések.
2015. máj. 18. 15:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!