Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti hogyan szűritek le társkere...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan szűritek le társkeresésnél? Az adott jelölt potenciális társ vagy csak egy újabb akit le kell koptatni.

Figyelt kérdés

Írjátok meg a választ, kort és nemet sem felejtsetek el írni.

Arra lennék kíváncsi, hogy egy adott illetőt mi után tudtok elképzelni társatoknak.

A módszert, amivel a külsőt és a belsőt is letudjátok szűrni és esélyt engedtek neki, hogy bizonyítson.

Fontos, hogy külső és belső is tesztelve legyen, de arra lennék kíváncsi, hogy hogyan teszitek ezt meg EGYSZERRE.

Nem mindig olyanba szeretünk bele, aki tetszik. És nem mindig annak van értékes személyisége aki kívülről szép.


2015. máj. 18. 13:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
külsőre nagyon szép lányok voltak akik próbálkoztak nálam, de belsőre az a tipikus mai tinik...nekem mindig is a nagyon kedves lányok tetszettek...a viselkedésből már gyorsan leszűrhető, mert nekem eléggé pontosan meg van mit keresek...ezt nem könnyű megjátszani, meg pont az ellenkezőjét játsszák meg sokan...nem gondolnák, hogy ami nekem kell az nem a mai tucat :)
2015. máj. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

én a netes ismerkedést szeretem a legjobban, ez vált be.

a mostani párkapcsolatom is onnan származik, az az előtti és és így tovább.

a személyes ismerkedést 2000 körül fejeztem be. (akkor voltam 20 éves)

túl vagyok egy házasságon is már, és a jelenlegi kapcsolatom idestova több mint 6 éve tart.

nem távkapcsolat, egy év ismeretség után költöztünk össze.

a szabályaim:

- nincs fotó, vagy max egy napszemüveges kép, hogy a szexre hajtó pasik elkerüljenek.

kérésre sem adok képet az első pár napon.

- nincs bemutatkozás, aki a "fizikai" oldalamra kíváncsi, azonnal törlöm.

- először csak és kizárólag szellemi dolgokról beszélgetünk, ízlés, érdeklődés, hozzáállás, nézetek minden oldalról, és az első pár napon kitartónak kell lennie a fiúnak.

emailt vagy facebookot vagy skype-ot csak több napos kitartás után kaphat meg.

ez napi több órás intenzív, mély témákat érintő beszélgetéseket takar.

nincs mosolyka válaszként, fejtse ki a véleményét, ne vigyorogjon nekem a válasz helyett.

kicsit olyan mint az a játék hogy ha te mesélsz magadról, én is mesélek.

ezt nagyon kevés fiú bírja végigcsinálni.

legtöbben az első 10 percben már X-et kapnak.(tőlem)

2015. máj. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Én már nem keresek társat, de szerintem kevés nehezebb dolog van a világon, mint jól választani:)

Nálam külsőre háromféle csoportra tagolódnak a férfiak: semleges, túl helyes és átlagos. Az átlagos indul a legjobb esélyekkel, a túl helyessel sokkal bizalmatlanabb vagyok és többet kell bizonyítania, nehogy az elfogultság bűnébe essek, olyanok, a semlegesek pedig nem potenciális partnerek számomra, mert pl. nem vonz az extrém túlsúly vagy hasonlók.

A "felméréshez" azért jó sok dolgot figyelembe veszek még, a beszédstílusát, hobbikat, szórakozási stílusát, családhoz és barátokhoz való hozzáállását, nőkhöz való hozzáállását, jövőbeli elképzeléseit, álmait, terveit, legkedvesebb és legcikisebb emlékeit, természetességét, figyelmességét, megbízhatóságát, önállóságát, stb.. Egy ilyen beszélgetés végezetével a legszürkébbnek tűnő férfi mellett is előfordulhat úgy érzem, megtaláltam a legtökéletesebbet. Azt mondanám, külső alapján kb. a férfiak 80%-a esélyes, a belsővel összevetve már csak 10%, mélyebb megismerés után pedig 1%:( Az gyakori, hogy a belső értékek megszépítenek valakit számomra, az viszont kizárt, hogy a külső tulajdonságok elhomályosítsák a belső hiányosságokat.

2015. máj. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
30N
2015. máj. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
76%

Olyan srácoknál kezdek tényleg arra figyelni, hogy lehet valami a dologból, akinél nem áll fel a hajam a helyesírási hibáktól, normálisan képes fogalmazni, nem csak magáról ír, hanem engem is kérdezget és a válaszaimra reagál. Akinek vannak tervei és céljai, figyelmes, kedves és van humora.

Külső nem számít annyira, persze egy minimális vonzalom kell, hogy legyen, de nem a megjelenés, ami elsősorban számít nekem. Ha ad magára, igényesen öltözködik és próbálja kihozni a legtöbbet abból, ami neki adatott, valószínűleg nyert ügye van.

2015. máj. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Nekem sem azok a lányok az ideáljaim, ahogy a maiak közül rengeteg viselkedik.

Nekem is az a tipikus 1% kell, aki nem olyan. Iszonyatosan könnyű őket kiszűrni, de nagyon nehéz megtalálni őket. Nem is találom igazából.

Ezért most kicsit megfordítanám a kérdést.

Kíváncsi vagyok, hogy a nők hogyan szűrik le a potenciális pasli jelölteket. Magyarázatot is kérek, nem csak annyit szép külső, értés belső...

Arra lennék kíváncsi, hogyőket hogyan fedezitek fel. Persze ha tesztek egyéltalén ilyet. Könnyebb sok lánynak, ha a sültgalab berepül az ablakon.

Én példának okáért rengeteg lánnyal beszélgetek, de egyik sem fog meg a személyiségével, mert tucat é nem kezdemények náluk, mert nem érdekelnek. A szépséget nem említem, mert számomra nagyon releváns és másodlagos...

Néhány lányt, akit érdemesnek tartottam, hogy jobban is megismerjek, meg csak a szórakozást látta bennem, én úgy vettem észre. Őket sorra leépítettem, mert nekem komoly szándékaim vannak. És sem játszanék senki más érzelmeivel, de ezt fordítva is elvárom és nem szokásom hagyni. De sajnos volt rá példa a küzeljövőben, hogy ezt nem vettem észre és megtörtént velem. Kihasználtak és fájt. Kíváncsi lennék, hogy a női fejek hogyan is működnek ezekkel a dolgokkal kapcsolatban!

2015. máj. 18. 14:03
 7/14 A kérdező kommentje:
Beelőzött egy válaszoló, köszönöm. A módszered ponotan megyegyezik az én módszeremmel. Mivéve annyit, hogy én nem a felmérő vagyok, hanem a felmért!!!
2015. máj. 18. 14:09
 8/14 A kérdező kommentje:

Más valaki? Mondjuk egy korombeli értékszemlélete?

22 éves vagyok, férfi.

2015. máj. 18. 14:18
 9/14 anonim ***** válasza:

2-essel ellentétben én másképp csináltam már egy idő után,amikor már tudtam hogy kell szűrnöm :

-fotó volt fenn rólam pár darab,nem kellett kuncsorogni érte,ugyanezt elvártam a másiktól is

-kép alapján is szűrtem(aki verdával,meg fukszokkal,meg fürdőszobában,igénytelen helyeken csinált fotót,nem érdekelt)

-az adatlap azért van,hogy elolvassa a másik,normálisan legyen kitöltve,én is mindig átfutottam

-helyesírás (nem érdekelt milyen egyetemet,milyen iskolát végzett,ha tele volt helyesírási hibákkal,nem foglalkoztam vele)

-az olyan első üzenetektől herótom volt,hogy "Szia,van kedved ismerkedni ?" ... Aki frappáns szöveget írt,vagy érdekesebb dolgot,az jobban felkeltette a figyelmemet,talpraesettebb volt . 1-2 levélváltás után leszűrtem érdekel-e az illető,felesleges húzni a levelezést.Rögtön telefonra tértem.Megadtam a számomat,ez is egy rosta volt.Aki megijedt,hogy nem mer felhívni,meg nem volt tettre kész,ejtettem.Ha felhívott,akkor abból leszűrtem mennyire kommunikál értelmesen,mennyire szimpatikus hang alapján,mennyire közvetlen.A telefonokat sem húztam,1-2 beszélgetés után rögtön találkozást javasoltam.Aki 5km-t nem volt képes arrébb menni az ügy érdekében,az se érdekelt.Akivel találkoztam,annál meg kiderült élőben mennyire jövünk be egymásnak.Tehát összességében nem kell húzni az ismerkedést,sok mindent le lehet szűrni gyorsan,legyen minél előbb találkozás,mert az dönti el úgy is.Felesleges pazarolni az időt,vagy húzni,aztán pofára esés van a végén.Volt olyan aki nem annyira tetszett fotón,de olyat írt,és úgy beszélt telefonban,hogy mindenképp meg akartam ismerni,mert vonzó volt hang alapján.

2015. máj. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Az internetes párkeresés ékes bizonyítéka annak, amikor egy adott célhoz keresel embert....pont mint egy munkakapcsolat során. A legnagyobb probléma ezzel az, hogy ez csak nagy önismerettel rendelkező domináns egyéneknél válik be, akik bár nagyon nyitott felfogásúnak képzelik magukat de valójában nagy szűk sávban keresnek olyan partnert, akik mellett "boldogoknak" hiszik magukat, mert megfelel domináns személyiségüknek.

A "2" válaszoló pont ékes példa erre, tudatosan keres valamit, amiről azt hiszi, hogy számára ideális....nem egy érzést keres, hanem egy állapotot....nagy különbség.

Abban egyet tudok érteni, hogy sokan visszaélnek a másik fél jóindulatával, naivságával, de az a Nő aki úgy áll a dologhoz, hogy alapból elvárja, hogy a másik félnek kell tepernie és küzdenie érte ha azt szeretné, hogy egyáltalán válaszoljon neki....ez szánalmas. Személytelen az egész...sok ember azért menekül ebbe a világba, mert nem képes egy normális kapcsolatot kialakítani....és még kiábrándultabb lesz.

Véleményem szerint egy normális kapcsolat alapja a kölcsönös vonzalom és szimpátia két fél között, és az a tudat, hogy jó ránézni a páromra és hogy ezerrel vonzódom hozzá. Egy társat kell keresni, akihez tudsz vonzódni és ha ez kölcsönösen meg van, akkor jön az összes többi és nem fordítva.

2015. máj. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!