Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi kell ahhoz, hogy egy lányra úgy nézetek, gondoljatok, hogy: " na ő, egy barátnő jelölt"? 21L

Figyelt kérdés

Mi alakul ki bennetek? Szexuális bizsergés? Vagy milyen vonzalom? Bizalmi érzet?


Mitől lesz másabb a dolog/helyzet, a "de megdugnám"-tól? Mi a különbség?


2015. máj. 1. 21:50
 1/7 anonim ***** válasza:
A belsője, meg ne akarja erőltetni a kapcsolatot.
2015. máj. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A "de megdugnám" kifejezésre van egy nagyon jó példám. Volt egy osztálytársam, aki elég dögös volt, többször is fantáziáltam róla, de amint kinyitotta a száját, mindig elment tőle a kedvem, mert elég butácska volt a leányzó. Szóval én a "de megdugnám" szöveget leginkább csak akkor használom, ha külsőre vonzónak találom az illetőt. Barátnő jelölt számomra egy olyan lány, aki csinos, megértő, értelmes, humoros, és megbízom benne.
2015. máj. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

a személyisége adja meg azt h na ő egy barátnő is lehetne!

nem csak a kinézet....

2015. máj. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jah csak nem szeretem ha rajtam lógnak állandóan. 1 voltam
2015. máj. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Egy másik helyen már leírtam, csak másolom:


"Igen csak ez nálunk jellemzően nem úgy van, ahogy a csajok magukból kiindulva hiszik.


Tipikusan csajnak bíznia kell egy srácban ahhoz, hogy érzelmileg közel engedje magához, és csak utána fogadja el testi közeledését.


Srác szemmel először a kellemes külső, ápoltság kelti fel a figyelmet (nagyon könnyed ismeretségnél csajtól többet nem is igényel), de ismerkedés elején őszintén nem mondhatja el, hogy most még csak ez alapján érdekes neki a csaj. Ha egy csajt jobban megismerve érzi hogy a csaj jelleme is bejön neki, kellemes társ szabadidős programokhoz, akkor kezdi el jobban megszeretni, de a bizalom csak még később alakul ki. Azaz srác először testileg, utána érzelmileg, nyílik meg, és a bizalmát a legnehezebb kiérdemelni."

2015. máj. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
egyrészt magas szintű vonalom elengedhetetlen, érezzem jól magam mellette , másrészt némileg ismerni a másikat , h el lehessen dönteni mennyire passzolunk és milyen értékrendet képvisel, milyen nézetei, elképzelései vannak, hogy viselkedik, milyen ember.... ezek után mérlegelve lehet eldönteni
2015. máj. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hiába néz ki valaki jól, ha a belső tulajdonságai nem nyerik el a tetszésedet, akkor csak olyan marad, mint az analóg óra: mutatós.
2015. máj. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!