Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha az utcán velem szembe jövő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az utcán velem szembe jövő lányok szinte soha nem néznek rám vagy lehajtják a fejüket, akkor ronda vagyok?

Figyelt kérdés

Ezt vettem észre, nem igazán néznek rám, távolabbról még néznek, amikor közel érnek már lesütik a szemüket vagy néznek egyenesen előre. Állítólag nem vagyok ronda, csak baromi vékony és magas. Mondták olyanok akiknek lehet hinni és szerintem sem, bár van egy érdekes fejem szerintem. Viszont legutóbb egy nő azt mondta, hogy úgy nézek ki mint egy szűz. Másnál hogy van ez? A helyes fiúkat nyílván megnézik, de mi a helyzet az átlagosakkal? Vagy csak baromság az egész, mert mindenki csak megy előre mint egy zombi a saját gondolataikkal nem azzal törődve, hogy most kit nézegessenek?


21/lovászfiú



2015. máj. 18. 19:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
60%
Ez így nem megállapítható. Az utcán mászkálva én sem szeretek tök random emberek szemébe nézni, máson is jár az eszem, és nem is vágyok arra, hogy minden lány rám vigyorogjon. A ronda és az átlagos között is van különbség. Csak mert nem vagy annyira divatkarakter, ami miatt úgy viselkedik a környezeted, mintha kiskirály lennél, még nem leszel ronda. Ne törődj ezzel, keress normális párkapcsolatot, az utcán aki elmegy melletted úgy se ér semmit.
2015. máj. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
52%
lehet csak nem akarnak direktbe a képedbebámulni, vagy félnek hogy rádnéznek és elvörösödnek :)
2015. máj. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Vagy olyan sugárzóan jóképű, hogy félnek belevakulnának


(esetleg túlzottan bámulod őket, és ez a legtöbb embert zavarba hozza)

2015. máj. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
21 évesen viccesnek tartani a lovászfiúzást... az azért nem semmi.
2015. máj. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A 2.-nak igaza van. Ha egy jól kinéző srác jön velem szembe, akkor én inkább a földet bámulom vagy telefonozást tettetek, mert félek, hogy nagyon megbámulom vagy elpirulok. És azt tuti meglátja, mivel szembe jön velem. Szóval lehet tetszel a lányoknak kérdező, de benne van a pakliban az ellentétje is.
2015. máj. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem csak te képzeled be magadnak, mindenki azt lát a másik tekintetében amit akar. Könyebb észrevenni a rossz pillantásokat, ha nem vagy elégedett önmagadaddal, de hidd el, nem ezen múlik egy lány sem fordul el tőled csak azért mer "csúnya" vagy, legyél vidám mosolyogj az emberekre azt megérzik, és visszamosolyognak, próbáld ki!
2015. máj. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én már annyit mosolygok, hogy rám fagyott már a vigyor. De még egy nő sem mosolygott vissza.
2015. jún. 8. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
#7 a fagyos, erőltetett mosolyod barátságos lehet
2015. jún. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
De legalább mosolygok. A nők azt sem tudnak. Nekem még egy sem mosolygott.
2015. jún. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Biztos, hogy nem azért csinálják ezt mert ronda lennél. Én sem szoktam az utcán az embereket nagyon megnézni, max messziről kiszúrom, ha tetszik valaki de mire közel érnék hozzá rögtön lesütöm a szemem vagy oldalra nézek.
2015. jún. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!