Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Baj, ha egy lány fél az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj, ha egy lány fél az elköteleződéstől? 18L

Figyelt kérdés

Egyszerűen megőrülök attól, hogy a rokonok úgy érzik, hogy életem céljának kellene lennie a házasságnak.

Persze, szeretnék családot majd, két gyereket, szép lakást, de nem tudom, hogy találnak az emberek olyan társat, aki olyan sokáig velük lenne.

Én legalábbis képtelen vagyok elképzelni, hogy valakivel annyit legyek. Persze, egy idő után már nem is szerelmes az ember, és lehet, hogy önzőn hangzik, de úgy érzem, hogy egy házasság, gyerekek után az ember lánya megszűnik abban az értelemben nőnek lenni, ami felé most vagyok úton.

A barátnőim is mind a nagy, komoly valakit keresik, és persze, én is örülnék neki, de félek, és nem szeretném, ha pofára ejtenének.

Tudom, hogy fiatal vagyok, de nyomás alatt érzem magam.

18L



2015. máj. 10. 22:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem para. De: "ami felé most vagyok úton." Talán ribiskednél 40 éves korodban is? Vagy mire érted?
2015. máj. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hé, fiatal vagy, ilyenkor ez a normális.

Mondd meg a rokonoknak, ha sokat cseszegetnek ezzel, beállsz egy kolostorba (azért azt se csináld meg)

2015. máj. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hirtelen úgy olvastam hogy öklözéstől.


18 évesen még nem kell elköteleződni, van még időd.

2015. máj. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Interferencia ***** válasza:
Nem baj, de akkor nem jöhetsz össze velem. :(
2015. máj. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Szeretném, ha a "r_banc" fogalmat nem használnák az emberek.

Én tényleg nem tudom, hogy emberileg hová tartok, és csak szeretek sok mindent megtapasztalni.

Karriert illetően vannak ambícióim, tehát nem tekintem a jövőmet "Kinder-Küche-Kirche" körben.

2015. máj. 10. 22:06
 6/8 anonim ***** válasza:

Én is hasonló, de mégis kicsit más helyzetben vagyok. Nekem apum konkrétan teljesen kiakadt, mikor megemlítettem, hogy nekem nem tartozik a jövőbeli terveim közé a családalapítás, hanem cserébe utazni fogok. Háááááát de akkor neki hogy lesznek unokái?! :D Haha.


De szerintem ennyi idősen normális, hogy így vagy vele, hiszen ki akarod élni magadat amíg még lehet, nyilván nem 40-50 évesen jársz majd szórakozni, addig élvezed a fiatalságot, amíg van mit élvezni rajta.

Elég ezen később gondolkodni, majd egyébként is alakul magától. Szépen lassan megváltozik az életfelfogásod, más válik fontossá, mások lesznek a célok. Ami régen elképzelhetetlennek tűnt, az megszokottá válik és ha nem is 180 fokos, de nagy fordulatot veszel. :)

2015. máj. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

28 éves fiú vagyok, nálunk azért másként megy a helyzet. Az utóbbi három évben elszaladt a ló 'csajozás' terén,de úgy érzem ez kellett ahhoz hogy a következő 'komolyat' tényleg komolyan is tudjam venni. Fiatal vagy, tapasztalatot gyűjtesz, megismered mi-hogy megy (mind az embereknél, mind szexben), megismersz emberi tulajdonságokat és ami fontosabb, időben felismered aztán majd jön valaki aki felborítja a világod.

Szarj a nyomásra, tedd amit TE látsz jónak! :)

2015. máj. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A kedves rokonaidnak ott van a saját életük, amiben megvalósíthatják a saját céljaikat, és élhetnek a saját elképzeléseik szerint.


Ha boldog és teljes életet szeretnél élni, ahhoz meg kell tanulnod felvállalni, hogy - függetlenül attól, hogy hány éves vagy - mások elvárásai helyett a saját vágyaid és elképzeléseid szerint élj, és a saját döntéseidet hozd meg.


És felnőve azt is érdemes lesz megtanulnod, hogy ügyesen kezelni tudd azokat a helyzeteket, amikor mások átlépnek egy határt azzal, hogy kéretlen tanácsokat osztogatnak, vagy akár a kérdéseikkel, akár a te magánéletedre vonatkozó tanácsaikkal a privát szférádba próbálnak betolakodni.

2015. máj. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!