Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nem vagyok szép lány,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem vagyok szép lány, rámosolyoghatok attól még valakire az utcán, ha szimpatikus, vagy inkább hagyjam az ilyesmit, mert csak ki fog nevetni magában?

Figyelt kérdés
2015. máj. 18. 22:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Miert ne mosolyoghatnal ra? Az eladora is ramosolygunk es a szomszedra is ha osszetalalkozunk vele, nem?
2015. máj. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Interferencia ***** válasza:
Elvisz a rendőrség.
2015. máj. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Mellesleg ez a "nem vagyok szep lany" ... ugyanmar! Mindenkinek mas a tipusa, mindekiben meg lehet talalni a szepseget!
2015. máj. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más a szép, én se tartom magam jó pasinak, mégis van olyan lány, akinek tetszem. A normálisak nem fognak kinevetni, egyébként meg szerintem nyugodtan odamehetsz beszélgetni is valamilyen indokkal.
2015. máj. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Miért nem vagy szép? Ki mondta?
2015. máj. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
A szépség belülről fakad. A kisugárzásod is nagyon vonzóvá tehet. Csak érezd jól magad a testedben.
2015. máj. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
66%
Én is rámosolygok aki bejön, ha visszamosolyog bepróbálkozom. Ha meg nem akkor nincs ízlése :D 26/f
2015. máj. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%
Szórólaposztásnál mindenképp hatásos.De naturban nem kell vigyorogni mindenkire mint a tejbetök.Ha nem vagy szép szerinted,a mosolynál több kell ilyen helyzetekben.
2015. máj. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
7-es jót írt :D
2015. máj. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 opened paradise ***** válasza:

3-asnak igaza van,nem tudhatod.


Nekem olyantól is jól esik,aki nem jön be.

2015. máj. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!